Set pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a bager Maxi Power so sedadlom a prilbou od 12 mes

Popis produktu

Set pieskovisko BIG s pevným krytom bager Maxi Power so sedadlom a prilbou predstavuje skvelú možnosť, ako prekvapiť všetky dieťa a najmä chlapcov od 12 mesiacov, ktorí sa rady hrávajú na stavbárov. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od nemeckého výrobcu BIG vydržia vašim deťom skutočne dlhý čas.

Detské pieskovisko Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Bager pre deti Maxi Power BIG so sedadlom

BIG Maxi Power bager je hračka vhodná pre chlapcov od 3 rokov. Bager má gumené kolesá, vďaka ktorým bude vaša podlaha v bezpečí a nemusíte sa obávať škrabancov. Robustný pracovný bager je vybavený sedačkou s nosnosťou 50 kg, na ktorej dieťa pohodlne sedí. Detský bager je dlhý až 73 cm a pri sedení sa dieťa môže otáčať ľubovoľne do všetkých smerov. Bager pre deti v žltom prevedení je vyrobený v Nemecku z kvalitného a bezpečného plastu. 

Detský maxi bager BIG v žltom farebnom prevedení je chránený UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Pomocou kľuky dieťa ovláda pohyb ramena s lyžicou s veľkým objemom. Rozmery bagra sú 73*32*30 cm. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Pracovná sada Bob the Builder Smoby helma a rukavice

Pracovná sada Bob the Builder v sebe skrýva kvalitné detské pracovné rukavice a žltú helmu v univerzálnej veľkosti, ktoré sa zapáčia každému šikovnému dieťaťu od 3 rokovRukavice aj helma sú ozdobené logom obľúbenej animovanej postavičky - Bob Staviteľ, ktorého poznajú tisíce detí. S touto pracovnou sadou si vaše dieťa bude pripadať ako skutočný opravár. Hry na povolania u detí rozvíjajú komunikačné jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých, získajú pocit zodpovednosti. Sada pracovných doplnkov je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a vydrží deťom dlhé roky.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Poznámka383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha