Set pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom+kosačka s fúrikom a záhradný vozík s krhlou

Popis produktu

Set hračiek - pieskovisko Sandy BIG s pevným krytomkosačka s fúrikom vozík s krhlou je moderná  sada hračiek pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, ktoré milujú pohyb na čerstvom vzduchu. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe setu hračiek ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Výhodný set kvalitných hračiek pochádza z dielne renomovaného nemeckého výrobcu BIG a francúzskeho Écoiffier. Hračky v sete spolu ladia a ozdobia každý dvor a záhradu.

Detské pieskovisko Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Detský vozík Picnic Écoiffier s náradím do záhrady od 18 mesiacov

Écoiffier detský vozík do záhradky je skvelou hračkou pre všetky deti od 18 mesiacov. Detský záhradný vozík je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktorý je bezpečný pre vaše deti. Záhradný vozík je doplnený o náradie, ktoré pri práci v záhradke a okolo záhradky nesmie deťom chýbať.Všetky produkty dodržujú prísne európske normy týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek. Vďaka detskému záhradnému setu môžete vaše deti rýchlo naučiť, ako sa správne starať o záhradku a jej okolie. Rozmery záhradného setu s vozíkom pre deti sú 27*18*57 cm. 

Detský záhradný vozík má krásnu červenú farbu. Je umiestnený na dvoch pevných kolieskach čiernej farby, takže stabilne stojí. Vďaka červenej rúčke sa dá ľahko presúvať z miesta na miesto, čo zvládne bez pomoci aj váš malý záhradník. Výbava do záhradky pre deti obsahuje 6 užitočných nástrojov, ktoré sú ladené do zelených a strieborných farieb. Zelené hrabličky, motyka a obyčajné hrable sú ladené v zelených odtieňoch. Malá lopatka a lopatka na sadenie sú prevedené v striebornej farbe. Žltá krhla na polievanie kvetov a s motívom lienok vytvára príjemnú farebnú kombináciu doplnkov. 

Detská kosačka na trávu Picnic Écoiffier so zvukom a nádržou od 18 mesiacov

Écoiffier kosačka pre deti Picnic je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Kosačka na trávu je vyrobený z kvalitného plastového materiálu s odolnými vlastnosťami. Kosačka pre deti je zeleno-červenej farby so striebornou nádržou. Vydáva zvuk ako pri kosení a má aj nádrž na trávu. Kosenie trávy s vašim dieťaťom nebolo nikdy tak zábavné ako s novou kosačkou pre deti. Detská kosačka má rozmery 74*28,5*53,5 cm.

Fúrik Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov červeno-zelený

Écoiffier detský fúrik Picnic je krásny červeno-zelený plastový fúrik. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú: výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm, Detský fúrik je vhodný od 18 mesiacov

Veľká krhla s lienkou Picnic Écoiffier (objem 3,5 litra) od 18 mesiacov

Veľká krhla s lienkou Picnic Écoiffier je vhodná pre chlapcov a dievčatká od 18 mesiacov. Krhla pre deti je v červenom alebo zelenom farebnom prevedení s nálepkou lienky. Detská krhla pre deti je vyrobená z kvalitného plastu vo Francúzsku a je hodí sa na hru v piesku alebo na polievanie kvetiniek. Krhla je prispôsobená detským ručičkám. Rozmery detskej krhly sú 36*11,5*30 cm.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Hračky od francúzskeho výrobcu Écoiffier sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, je to firma s dlhoročnými skúsenosťami.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Poznámka383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné