Set pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a obojstranná hojdačka Tuleň s vodotryskom a fúrik set od 12 mes

Popis produktu

Set pieskovisko BIG s pevným krytom a obojstranná hojdačka Tuleň s vodotryskom fúrik so setom je obľúbená sada hračiek pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, takže sa počas svojho voľného času rozhodne nebudú nudiť. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu pekne ladia a sú vyhotovené z kvalitných materiálov. Hračky od nemeckého výrobcu BIG a francúzskeho Smoby Écoiffier vytvoria na záhrade nádherné hracie centrum.

Detské pieskovisko Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Hojdačka pre deti Tuleň Smoby obojstranná s vodotryskom zelená

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň je prevedená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe s červenými držiakmi. Je to hojdačka, vhodná pre deti od 3 rokov. Detská obojstranná hojdačka je v tvare tuleňa. Počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deťom tak doprajete chladivé osvieženie v podobe vodotrysku. Je to kvalitný plastový výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk.

ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Dĺžka hojdačky je 112 cm. Výška od zeme je 27 cm. Dieťa sa môže hojdať aj samo, tak že si sadne do stredu hojdačky. Rozmery produktu sú 112*50*65 cm. Je to skvelý doplnok na záhradu či na dvor pre najmenšie detičky. Hodí sa aj do interiérov domov a bytov. Vďaka svojim skladným rozmerom sa jednoducho prenáša a nezaberá veľa miesta. Deti milujú hojdanie. Detská obojstranná hojdačka Tuleň je snom každého dieťaťa.

Detský fúrik na záhradu Écoiffier červený so setom od 18 mesiacov

Detský fúrik so setom Écoiffier je krásna hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, s ktorou sa dosýta zabavia na záhrade či pieskovisku. Detský fúrik je vyhotovený v červeno-zelenej kombinácii, ktorá ladí s priloženým setom hračiek, v ktorom dieťa nájde praktickú lopatku, hrabličky, krhličku, mrkvičku a kýblik s vyobrazeným motívom zeleniny. Fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného materiálu a pre väčšiu stabilitu má 2 kolieska, vďaka ktorým je ľahko ovládateľný a dieťa bude mať z hry väčší pôžitok. 

Detský fúrik u detí rozvíja jemnú motoriku a zlepšuje koordináciu pohybov. Pri hre viacerých detí s fúrikom a setom hračiek prichádza k lepšiemu rozvoju sociálnych zručností, deti sa učia spolu vychádzať a komunikovať. Farebný set hračiek u detí taktiež pozitívne ovplyvňuje ich kreativitu a predstavivosť. Celkové rozmery fúrika sú 59*30*32 cm

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk.  Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. 

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Poznámka383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné