Set pieskovisko mušľa dvojdielne Watershell Pink BIG ružové a hygienický piesok pre najmenších 15 kg

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershell a hygienický piesok 15 kg predstavujú výbornú kombináciu, vďaka ktorej sa deti od 18 mesiacov výborne zabavia pri stavbe hradov na svojom vlastnom pieskovisku. Nemecký BIG a francúzsky Smoby prinášajú deťom produkty najvyššej kvality s originálnym dizajnom. So setom sa zahrá aj viacero detí, kamaráti a súrodenci. Multifunkčné pieskovisko sa dá naplniť pieskoviskom aj vodou, takže sa deti počas letných dní príjemne osviežia. 

Pieskovisko dvojdielne mušľa Watershell Pink BIG 2*100 l od 18 mes ružové

Dvojdielne pieskovisko Watershell Pink od nemeckého výrobcu BIG je nádherná záhradná hračka pre chlapcov a dievčatká už od 18 mesiacov. Krásne pieskovisko je vyhotovené v tvare ružovej mušle, má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom, takže ľahko svojmu dieťaťu vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Každá časť pieskoviska má objem 100 l, ktorá pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko má rozmery v zloženom stave 88*88*20 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Mušľa BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb ani pod silnými slnečnými lúčmi.

Hygienický piesok Smoby do pieskoviska 15 kg

Hygienický piesok od francúzskeho výrobcu Smoby je jemný certifikovaný piesok pre malé deti do pieskoviska. Piesok do pieskoviska je vyčistený a bezpečný. Špeciálny piesok do pieskoviska využijú deti pri všetkých zábavných aktivitách - na stavanie hradov aj hĺbenie tunelov. Obsah piesku v balení je 15 kg. Balenie hygienického piesku je vhodné pre všetky deti od 2 rokov.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.