Set pieskovisko mušľa dvojdielne Watershell Green BIG zelené a obojstranná hojdačka 360° stupňová s vodotryskom

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershell a obojstranná hojdačka 360° stupňová s vodotryskom predstavujú skvelú voľbu pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú rôzne hry na záhrade a dvore. Popredný nemecký výrobca BIG prináša deťom už dlhé roky tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom a vysokou funkčnosťou. So setom sa zahrá aj viacero detí, kamaráti a súrodenci. Multifunkčné pieskovisko sa dá naplniť pieskoviskom aj vodou a deti zažijú skvelú zábavu s hojdačkou a osviežujúcim vodotryskom.

Pieskovisko dvojdielne Watershell Green BIG mušľa 2*100 l na vodu a piesok 88*88*21 cm zelené od 18 mes

Dvojdielne pieskovisko Watershell Green od nemeckého výrobcu BIG je vynikajúca záhradná hračka pre všetky deti už od od 18 mesiacov. Krásne pieskovisko je vyhotovené v tvare zelenej mušle, má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom, takže ľahko svojmu dieťaťu vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Každá časť pieskoviska má objem 100 l, ktorá pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko má rozmery v zloženom stave 88*88*20 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu budú dopadať slnečné lúče.

Obojstranná hojdačka 360° stupňové točenie Water Seesaw BIG s vodotryskom pri dotyku so zemou

Prvotriedna obojstranná hojdačka s 360° točením Water Seesaw od špičkového nemeckého výrobcu BIG je vynikajúci letný darček pre všetky deti od 3 do 7 rokov. Hojdačku dokážu využiť naraz dve deti, ktoré si sadnú na protiľahlé ergonomické sedadlá vybavené kvalitnými držadlami. Začnú sa odrážať nohami a dieťa na tej strane hojdačky, ktorá sa dotkne zeme, vystrekne zo strednej časti osviežujúci vodotrysk, ktorý sa dá jednoducho napojiť na klasickú záhradnú hadicu.

Zelenú hojdačku tvorí pevná kovová konštrukcia v kombinácii s pevnými a odolnými plastmi so zaoblenými hranami pre maximálnu bezpečnosť detí. Chlapci aj dievčatá sa tak môžu veselo a bezstarostne hojdať, pričom sa dá hojdačka využívať aj bez vodotrysku. Výhodou obojstrannej hojdačky Water Seesaw je schopnosť otáčať sa na mieste vďaka jej okrúhlej strednej časti, takže sa dá ľahko prispôsobiť potrebám detí. Stredový otvor môžu takisto využiť aj ako jednoduchú preliezačku. S multifunkčnou hojdačkou BIG si deti precvičia svaly na nohách a rukách, učia sa udržiavať rovnováhu a stabilitu. Je vybavená UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhých rokoch a zároveň sa pýši nosnosťou až 50 kg pre každé sedadlo.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.