Set pieskovisko mušľa dvojdielne Watershell Green BIG zelené a obojstranná hojdačka závesná

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershell a obojstranná hojdačka závesná spolu vytvoria na každej záhrade a dvore skvelé herné centrum, v ktorom sa zabavia deti už od 18 mesiacov. Špičkový nemecký výrobca BIG prináša deťom už dlhé roky tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom a vysokou funkčnosťou. So sadou záhradných hračiek sa zahrá aj viacero detí, kamaráti a súrodenci. Multifunkčné pieskovisko sa dá naplniť pieskoviskom aj vodou a deti sa môžu kedykoľvek pohojdať na novej hojdačke s 2 miestami na sedenie.

Pieskovisko dvojdielne Watershell Green BIG mušľa 2*100 l na vodu a piesok 88*88*21 cm zelené od 18 mes

Dvojdielne pieskovisko Watershell Green od nemeckého výrobcu BIG je vynikajúca záhradná hračka pre všetky deti už od od 18 mesiacov. Krásne pieskovisko je vyhotovené v tvare zelenej mušle, má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom, takže ľahko svojmu dieťaťu vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Každá časť pieskoviska má objem 100 l, ktorá pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko má rozmery v zloženom stave 88*88*20 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu budú dopadať slnečné lúče.

Hojdačka pre dve deti Snake Swing BIG výškovo nastaviteľná nosnosť 100 kg od 5-10 rokov

Nadčasová hojdačka Snake Swing od nemeckého výrobcu BIG je skvelým darčekom pre všetkých chlapcov a dievčatá od 5 do 10 rokov. Tvorí ju odolné plastové sedadlo s 2 miestami na sedenie a pevné lano, ktorého dĺžka sa dá jednoducho nastaviť od 90 do 165 cm. Maximálna nosnosť hojdačky je až 100 kg, vysoká kvalita zaručuje bezpečné hojdanie. Ergonomické sedadlo má rozmery 90*22*7 cm a vzhľadom pripomína zeleného hada, pričom sa deti budú tešiť z jeho červeného jazyka, ktorý rodičia pripevnia na sedadlo.

Detská hojdačka Snake Swing je univerzálna a vďaka premyslenému systému ju ľahko prispôsobíte potrebám dieťaťa. Je vhodná do interiéru aj exteriéru, dá sa využívať celoročne. Počas letných, horúcich dní ju môžete pripevniť na záhrade na strom, preliezku, a počas chladnejších dní ju súrodenci alebo kamaráti využijú v byte aj dome. Hojdačka BIG je vybavená UV filtrom, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po dlhých rokoch.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.