Set pieskovisko mušľa dvojdielne Watershell Blue BIG modré a odrážadlo s bagrom

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershell odrážadlo s bagrom predstavujú skvelú sadu kvalitných hračiek, s ktorými sa zabavia deti už od 18 mesiacov. Hračky v sete spolu ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky BIG sa vyznačujú pravým európskym dizajnom, nemeckou kvalitou a vysokou odolnosťou, sú chránené UV stabilizátormi, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase. Deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi.

Pieskovisko pre deti Mušľa BIG dvojdielne objem 2*100 litrov od 18 mes

Dvojdielne pieskovisko Mušľa značky BIG je ideálne pre letné šantenie detí od jedného roka. Modré pieskovisko v tvare mušle má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom a okrem pieskoviska tak vytvoríte dieťaťu aj malý bazénik. Podľa príslušných noriem nedosadajú oba diely pieskoviska vzduchotesne do seba, aby sa zabránilo náhodnému uduseniu dieťaťa. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko má rozmery 180*87*20 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Mušľa BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb ani pod silnými slnečnými lúčmi.

Bager Maxi Power BIG so sedadlom žltý

Bager Maxi Power so sedadlom od nemeckého výrobcu BIG je skvelá hračka pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Detské pracovné vozidlo má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Bager pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné pracovné auto je vybavené sedačkou s nosnosťou až 50 kg, na ktorej dieťa pohodlne sedí. Pomocou kľuky dieťa ovláda pohyb ramena s lyžicou s veľkým objemom. Detský bager je dlhý až 73 cm a pri sedení sa dieťa môže otáčať ľubovoľne do všetkých smerov. Bager sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Taktiež je chránený UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nielen kvalitné, ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.