Set pieskovisko mušľa dvojdielne Watershell Pink BIG ružové a vozík na ťahanie z cukrovej trstiny Bio Sugar Cane s formičkami

Popis produktu

Dvojdielne pieskovisko Mušľa Watershellvozík na ťahanie z cukrovej trstiny s formičkami predstavuje vynikajúcu sadu hračiek, ktorá poteší všetky deti už od 18 mesiacov. Nemecký výrobca BIG a francúzsky Smoby prinášajú deťom prvotriedne produkty s originálnym dizajnom. So sadou hračiek sa zahrá aj viacero detí, kamaráti a súrodenci. Hračky v sete od Smoby sú vyrábané z pravej cukrovej trstiny, takže nezaťažujú životné prostredie a sú 100% recyklovateľné, pričom si zachovávajú rovnakú kvalitu a odolnosť ako klasické plastové hračky.

Pieskovisko dvojdielne mušľa Watershell Pink BIG 2*100 l od 18 mes ružové

Dvojdielne pieskovisko Watershell Pink od nemeckého výrobcu BIG prekvapí a poteší všetky deti a najmä dievčatká už od 18 mesiacov. Krásne pieskovisko je vyhotovené v tvare ružovej mušle, má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom, takže ľahko svojmu dieťaťu vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Každá časť pieskoviska má objem 100 l, ktorá pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko má rozmery v zloženom stave 88*88*20 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Mušľa BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb ani pod silnými slnečnými lúčmi.

Vozík na ťahanie z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby s vedrom recyklovateľné

Vozík na ťahanie z cukrovej trstiny Beach Cart od francúzskeho výrobcu Smoby je perfektný darček pre všetky deti už od 18 mesiacov. Nádherný vozík je vyhotovený v jemnom modro-oranžovom vyhotovení s obrázkom podmorského života. Chlapci aj dievčatá sa potešia aj krásnej 5-dielnej súprave, v ktorej sa nachádza vedierko, lopatka, hrabličky, formička v tvare plachetničky a sitko na presýpanie piesku. Celá sada je vyrobená z pravej cukrovej trstiny, takže je 100% recyklovateľná, pričom plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, nezaťažujúcej životné prostredie. 

Veža z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Magic Tower Smoby 40 cm 6 šálok recyklovateľná

Skladacia veža z cukrovej tristiny Bio Magic Tower je ako stvorená pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov Túto skvelú hračku tvorí 6 farebných šálok, ktoré perfektne do seba zapadnú, od najväčšej po najmenšiu. Skladacie šálky sú ozdobené peknými prírodnými vzormi, medzi ktorými je slniečko, mračná, lienky, motýle, hviezdičky a mesiačiky. Vďaka použitému materiálu je veža 100% recyklovateľná, pričom jej plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, takže nezaťažuje životné prostredie. Výška postavenej veže je 40 cm. Plastové hračky z rastlinných zdrojov vykazujú rovnakú kvalitu, odolnosť a majú takisto jemný povrch, ako hračky vyrábaného z plastu, získaného z ropy, takže si nevšimnete žiaden rozdiel.

Plachetnica z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Sailing Boat Smoby z kolekcie Smoby Green 100% recyklovateľná

Plachetnica Sailing Boat z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vyrobená z pravej cukrovej trstiny a poteší chlapcov aj dievčatá už od 12 mesiacov. Modro-biela plachetnička so zadným lopatkovým kolesom sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom a špičkovou kvalitou. Vďaka použitému materiálu pri výrobe je hračka 100% recyklovateľná, pričom jej plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, takže nezaťažuje životné prostredie. V prednej časti má lodička praktický otvor, cez ktorý sa dá pripevniť šnúrka a dieťa si lodičku môže ťahať za sebou. Francúzsky Smoby dbá na ochranu životného prostredia, takže sa môžete tešiť na produkt v štýlovom obale z pevného kartónu.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.