Set pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom a odrážadlo s prívesom a kosačkou

Popis produktu

Set pieskovisko Motýľ s vodotryskom odrážadlo s prívesom a kosačkou je nadčasová súprava hračiek, s ktorou sa zabavia všetci chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Sadu hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, vďaka čomu ušetríte viac, ako pri kúpe samostatných hračiek. Hračky v sete od Smoby a Écoiffier sa vyznačujú pravým francúzskym dizajnom, odolnosťou a skvelými funkciami. Dizajnovo aj farebne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. 

Pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Pieskovisko pre deti v tvare motýľa je vyhotovené v krásnom odtieni jarnej zelenej farby. Perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Detské pieskovisko sa skladá z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik, a druhé ako pieskovisko na piesok. Na noc sa voda dá vyliať a jedným krídlom prikryť druhé krídlo s pieskom. Set 2 kusov pieskovísk je doplnený vodotryskom. Jednoduchým spôsobom ho napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda. Deti to majú veľmi radi, a preto sa dokážu v lete, počas horúcich dní hrať v bazéniku, čľapotať sa a stavať hrady z piesku dlhé hodiny. Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie.

Celá dĺžka rozloženého pieskoviska pre deti je 167 cm. Detské pieskovisko je vhodné pre deti od 2 rokov. Smoby detské pieskovisko je produkt vyrobený vo Francúzsku s francúzskym šarmom a eleganciou. Je vyrobený z kvalitných a pevných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné na dotyk. Hrany bazénika sú jemné a oblé, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pri hraní. Detské pieskovisko je vyrobené z odolného plastu. Na dne detského pieskoviska je otvor, na rýchle vypustenie vody. Rozmery detského pieskoviska sú 167*111*18 cm.

Odrážadlo s prívesom a kosačkou Traktor 2v1 Garden&Seasons Écoiffier 

Odrážadlo Traktor s prívesom a kosačkou je nádherná súprava pre všetky deti od 18 mesiacov z dielne francúzskeho Écoiffier. Tyrkysové odrážadlo má v zadnej časti príves na dvoch kolieskach, na ktorý si malí traktoristi môžu naložiť zelenú kosačku s dlhou tyrkysovou rúčkou. Všetky hračky spolu farebne aj dizajnovo ladia, odrážadlo má v prednej časti veselú tváričku a kosačka má v prednej časti obrázok vtáčika. Odrážadlo v tvare traktora má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod vyklápateľným sedadlom sa nachádza praktický úložný priestor na hračky. Príves disponuje aj sklápacou rampou, ktorá uľahčuje nakladanie a vykladanie kosačky.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery167*111*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka167 cm
UV filterÁno
Hmotnosť4,45 kg
Objem L95 l / 175 kg ( 2*95 L)
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.