Set pieskovisko Lagoon Starplast modré a 100 kusov loptičiek od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek pieskovisko Lagoon a farebné loptičky spolu tvoria dokonalú a maximálne zábavnú hračku pre vaše deti. Modré pieskovisko sa jednoducho naplní farebnými loptičkami, ktorých je v balení až 100 kusov. Veselá hra na guličkový kúpeľ sa tak môže začať. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov, funkčne aj farebne sa výborne dopĺňajú.

Detské pieskovisko Lagoon Starplast objem 62 litrov od 2 rokov tmavomodré

Pieskovisko pre deti Lagoon od výrobcu Starplast je svojimi rozmermi 77*77*20 cm je ideálny doplnok do záhrady, ale aj na balkóny bytov. Svojou hĺbkou 20 cm a objemom 62 litrov sa do neho zmestí toľko piesku, aby sa dieťa vedelo pohodlne vyhrať. V lete môžeme detské pieskovisko naplniť vodou a dieťa má malý bazénik. Pieskovisko pre deti je vyrobené z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je pevný a zároveň jemný na dotyk.

Detské pieskovisko je prevedené v atraktívnej tmavomodrej farbe. Celé dno pieskoviska je pekne zdobené reliéfom morských zvieratiek a mušlí. Je vhodné pre deti od 2 rokov. Detské pieskovisko je štvorcového tvaru.  Deti sa radi hrajú počas letných dní vonku v piesku alebo sa kúpu v bazéniku a toto detské pieskovisko sa môže veľmi jednoducho stať prostredím pre zábavnú hru s pieskom aj s vodou.

Farebné plastové loptičky PB 100 ks

Sada 100 kusov pestrofarebných loptičiek vyrobených v Európskej únii prinesie radosť a zábavu všetkým deťom. Loptičky z plastu sú vhodné do suchého bazéna, ohrádky, nafukovacieho hradu či detského kútika, do vonkajšieho i vnútorného prostredia. Farebné loptičky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré sú pri výrobe takýchto loptičiek dostupné - spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy Európskej únie. Majú spevnené pružné steny, ktoré sa aj po preliačení vrátia do pôvodného stavu a loptička si tak zachová svoj pravidelný okrúhly tvar.

Loptičky majú krásne sýte pestré farby. Práve tieto loptičky poznáte z rôznych detských kútikov ako guličky do guľôčkového bazéna. V prípade záujmu vám môžeme namiešať rôzne farby podľa vášho priania. Vybrať si môžete zo šiestich farieb detských loptičiek. Doručíme vám ich v sieťke – v praktickom balení, v ktorom je možné farebné guličky skladovať, keď sa nepoužívajú. Doprajte Vašim deťom skvelú zábavu, potešte ich farebnou záplavou loptičiek.

Súprava detského bazénika a pieskoviska v jednom spolu so 100 pestrofarebnými loptičkami prichádzajú vo fantastickej cenovej ponuke, ktorá je jednoducho neodolateľná. Bazénik s vodou, bazén s farebnými loptičkami a pieskovisko s pieskom, to všetko vám ponúka táto súprava hračiek. Zaobstarajte ju svojim malým nezbedníkom a uvidíte, že sa vaše detičky už nebudú nudiť ani v lete ani v zime. Hračky sa dajú využiť počas leta v záhrade, ale aj v zimnom období v dome alebo v byte.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
Rozmery77*77*20 cm
Celková výška20 cm
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné