Set pieskovisko BIG s krycou plachtou, fúrik s krhlou a kosačka na trávu od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek pre deti od 12 mesiacov obsahuje: pieskovisko BIG s krycou plachtou, fúrik Picnic Écoiffier s dvoma kolesami, krhlu s lienkou Picnic a kosačku na trávu Picnic Écoiffier. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Deti si s pieskoviskom a ostatnými hračkami v sete užijú na záhrade veľa zábavy.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou je vhodné pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov. Pieskovisko pozostáva z farebných plastových brvien v tvare klasického štvorca a je vyrobené z kvalitných materiálov v Nemecku. Pieskovisko pre deti je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade potreby presunúť na iné miesto. Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Pieskovisko má kapacitu až 200 kg piesku, vonkajšie rozmery pieskoviska sú 152*152*24 cm.

Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vlastnosti

 • pre deti od 12 mesiacov
 • nemecká kvalita a dizajn
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
 • kvalitný materiál a prepracované detaily
 • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
 • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier s dvoma kolesami  je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Detský fúrik v červeno - zelenom prevedení je vyrobený z kvalitného, odolného a na dotyk príjemného plastu vyrobeného vo Francúzsku. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm.

Detská kosačka na trávu Picnic Écoiffier so zvukom a nádržou od 18 mesiacov

Detská kosačka na trávu Picnic Écoiffier je tá pravá pomôcka pre dievčatká a chlapcov od 18 mesiacov. Kosačka na trávu v červeno - zelenom farebnom prevedení so striebornou nádržou je vyrobená z kvalitného plastu vo Francúzsku. Vydáva zvuky ako pri kosení a má aj nádrž na trávičku. Rozmery detskej kosačky sú 74*28,5*53,5 cm.

Veľká krhla s lienkou Picnic Écoiffier (objem 3,5 litra) od 18 mesiacov

Veľká krhla s lienkou Picnic Écoiffier je vhodná pre chlapcov a dievčatká od 18 mesiacov. Krhla pre deti je v červenom alebo zelenom farebnom prevedení s nálepkou lienky. Detská krhla pre deti je vyrobená z kvalitného plastu vo Francúzsku a je hodí sa na hru v piesku alebo na polievanie kvetiniek. Krhla je prispôsobená detským ručičkám. Rozmery detskej krhly sú 36*11,5*30 cm.

Vlastnosti

 • pre deti od 18 mesiacov
 • francúzsky dizajn a kvalita
 • z kvalitného a odolného materiálu
 • zaoblené hrany zaručujú bezpečnosť

Hračky od francúzskeho výrobcu Écoiffier nepodliehajú náhodným módnym vplyvom, ale jasne sa zameriavajú na motorický, duševný a spoločenský rozvoj dieťaťa. Écoiffier je francúzska firma s tradíciou už od roku 1945. Do vývoja hračiek dáva výrobca maximum svojich dlhoročných skúseností.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné