Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a šmykľavka Fun BIG stredná skladacia od 12 mes

Popis produktu

Súprava pre deti od 12 rokov obsahuje: pieskovisko BIG s krycou plachtou a strednú skladaciu šmykľavku BIG. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Deti si s týmto setom hračiek užijú na záhrade veľa zábavy.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou je vhodné pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov. Pieskovisko pozostáva z farebných plastových brvien v tvare klasického štvorca a je vyrobené z kvalitných materiálov v Nemecku. Pieskovisko pre deti je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade potreby presunúť na iné miesto. Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Pieskovisko má kapacitu až 200 kg piesku, vonkajšie rozmery pieskoviska sú 152*152*24 cm.

Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Šmykľavka pre deti Fun BIG dĺžka 152 cm stredná skladacia

Šmykľavka pre deti Fun BIG je vhodná pre dievčatká aj chlapcov od 3 rokov. Šmýkľavka je prevedená v kombinácii červenej a modrej farby so žltými schodíkmi a má robustný tvar. Je vyrobená z pevných a kvalitných plastových materiálov v Nemecku a jej nosnosť je 50 kg. Šmykľavka Fun s plochou na šmýkanie dlhou 152 cm je skladacia a taktiež polohovateľná. Schodíky šmykľavky sú protišmykové, sú dostatočne široké a šmykľavka má robustné bočné úchyty.

Plastový materiál šmykľavky je jemný a zamatový na dotyk. Šmykľavka sa veľmi jednoducho ošetruje a čistí napríklad od piesku alebo špiny. Jej veľkou výhodou je jej skladnosť. Po zložení nezaberá veľa miesta a preto ju kedykoľvek môžete odložiť či uskladniť.  Plastový povrch šmykľavky je obohatený o anti UV filter, čo zaručuje že farby šmykľavky nevyblednú ani po dlhých rokoch. Značka BIG poskytuje na svoje produkty záruku až 3 roky. Jej celková hmotnosť je 11,6 kg a jej rozmery sú 164*73*116 cm.

Vlastnosti

  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné