Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a šmykľavka Fun BIG stredná skladacia od 12 mes

Popis produktu

Súprava pre deti od 12 rokov obsahuje: pieskovisko BIG s krycou plachtou a strednú skladaciu šmykľavku BIG. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Deti si s týmto setom hračiek užijú na záhrade veľa zábavy.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou je vhodné pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov. Pieskovisko pozostáva z farebných plastových brvien v tvare klasického štvorca a je vyrobené z kvalitných materiálov v Nemecku. Pieskovisko pre deti je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade potreby presunúť na iné miesto. Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Pieskovisko má kapacitu až 200 kg piesku, vonkajšie rozmery pieskoviska sú 152*152*24 cm.

Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Šmykľavka pre deti Fun BIG dĺžka 152 cm stredná skladacia

Šmykľavka pre deti Fun BIG je vhodná pre dievčatká aj chlapcov od 3 rokov. Šmýkľavka je prevedená v kombinácii červenej a modrej farby so žltými schodíkmi a má robustný tvar. Je vyrobená z pevných a kvalitných plastových materiálov v Nemecku a jej nosnosť je 50 kg. Šmykľavka Fun s plochou na šmýkanie dlhou 152 cm je skladacia a taktiež polohovateľná. Schodíky šmykľavky sú protišmykové, sú dostatočne široké a šmykľavka má robustné bočné úchyty.

Plastový materiál šmykľavky je jemný a zamatový na dotyk. Šmykľavka sa veľmi jednoducho ošetruje a čistí napríklad od piesku alebo špiny. Jej veľkou výhodou je jej skladnosť. Po zložení nezaberá veľa miesta a preto ju kedykoľvek môžete odložiť či uskladniť.  Plastový povrch šmykľavky je obohatený o anti UV filter, čo zaručuje že farby šmykľavky nevyblednú ani po dlhých rokoch. Značka BIG poskytuje na svoje produkty záruku až 3 roky. Jej celková hmotnosť je 11,6 kg a jej rozmery sú 164*73*116 cm.

Vlastnosti

  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha