Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a preliezačka Multiactivity Climbing Tower so šmykľavkou od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek obsahuje pestrofarebné pieskovisko pre deti od nemeckého výrobcu BIG a multifunkčnú preliezačku Multi Activity Tower od francúzskeho výrobcu Smoby. Hračky v sete sú ideálne hračky na leto, ktoré vám ponúkame za zvýhodnenú cenu. Sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov farebné

Pieskovisko pre deti od nemeckého výrobcu BIG pojme až 200 kg piesku, čím sa stáva najväčším pieskoviskom v našej ponuke. Pieskovisko z farebných plastových brvien je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 152*152*24 cm, vnútorné rozmery pieskoviska sú 120*120 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť.

Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete detské pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie.

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 2 rokov

Detská preliezačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je moderná lezecká veža na záhradu, ktorá nadchne a zaujme každé dieťa od 2 rokov. Toto krásne lezecké centrum ponúka 3 lezecké steny, rebrík s plošinou šmykľavku, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatká na dlhé roky. Farebná kombinácia červenejzelenejsivej na detskej preliezačke krásne ozdobí vašu záhradu a a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Kvalitné a odolné dvojité steny vynikajú odolnosťou a pevnosťou.

Vlastnosti

  • originálne športové zábavné centrum
  • multifunkčné využitie
  • ponúka šmykľavku, 3 lezecké steny a rebrík
  • vhodné od 2 rokov
  • šmykľavka s dĺžkou 150 cm
  • dvojité steny pre väčšiu bezpečnosť, stabilitu a pevnosť
  • zamatovo jemný a odolný plastový materiál
  • deti majú veľa možností na pohybové aktivity
  • špeciálny anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
  • kvalitný francúzsky výrobok

Hračky Smoby a BIG pochádzajú od renomovaných európskych výrobcov. Plast na hračkách je odolný, jemný na dotyk a zdravotne neškodný. Obsahuje ochranný UV filter, ktorý zaručí, že farby na pieskovisku i preliezačke zostanú dlhé roky ako nové. Vyberte si cenovo zvýhodnený set hračiek na záhradu a určite neoľutujete.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné