Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a vodná dráha Aquaplay Mountain Lake s horskou jaskyňou a 3 loďky s pumpou od 12 mes

Popis produktu

Set pieskovisko BIG s krycou plachtou a vodná dráha s horskou jaskyňouloďkami a pumpou je perfektný set hračiek s ktorými si užijú deti od 12 mesiacov veľa zábavy a radosti, pričom sa naučia aj veľa nového o fyzikálnych vlastnostiach vody. Set hračiek môžete získať za výhodnú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od renomovaných výrobcov BIG AquaPlay zaujmú deti na prvý pohľad.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov farebné

Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme až 200 kg piesku, čím sa stáva najväčším detským pieskoviskom v našej ponuke. Pieskovisko je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, ak ho chcete presunúť na iné miesto, môžete ho opäť rýchlo rozložiť. Detské pieskovisko pozostáva z pestrofarebných plastových brvien a je v tvare klasického štvorca. Súčasťou detského pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska.

Vlastnosti

 • zmestí sa doň až 200 kg piesku
 • tvar štvorca s vonkajšími rozmermi 152*152*24 cm
 • vnútorné rozmery pieskoviska sú 120*120 cm
 • pre deti od 12 mesiacov
 • pevná krycia plachta bráni prieniku vody a nečistôt
 • oblé hrany zaručujú bezpečnosť
 • vďaka UV stabilizátorom farby nevyblednú

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou, šmykľavkou a priehradou s 3 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je vodná hra pre všetky deti so zaujímavou jaskyňou v strednej časti. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 3 zvieratká - medvedíka Boa, žabku Nilsa a kačičku Lottu. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku. 

Vlastnosti

 • obsahuje 4 zvieratká - medvedíka, hrošíka, žabku a kačičku
 • rozmery hry sú 126*8*35 cm
 • pre deti od 3 rokov
 • nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu
 • stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu
 • balenie obsahuje aj pedagogická inštruktáž
 • dá sa jednoducho poskladať a pevne drží

Plachetnice pre deti AquaPlay Regatta

Plachetnica pre deti AquaPlay Regatta je krásna loďka, s ktorou sa deti skvele zabavia pri hre s vodnou dráhou. Plachetnicu môžu presúvať po vode, mostíkoch a plošinkách, pretekať sa s ňou a skúmať funkčnosť vodnej priehrady. Detská plachetnica Regatta má rozmery 11*8*10 cm a je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. V tomto sete získavate 3 plachetnice vo farbách modrá, červená a žltá.

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham 1 kus od 3 rokov

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry je náhradný diel AquaPlay, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5,*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Aquaplay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné