Set pieskovisko BIG s plachtou a fúrik Levia hliadka s vedro setom a formičky so zvieratkami z džungle od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek pre deti od 12 mesiacov obsahuje: pieskovisko BIG s krycou plachtou, fúrik Levia hliadka s vedro setom Smoby, formičky Écoiffier a zvieratká z džungle Écoiffier. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Deti si s týmto setom hračiek užijú na záhrade veľa zábavy.

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou je vhodné pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov. Pieskovisko pozostáva z farebných plastových brvien v tvare klasického štvorca a je vyrobené z kvalitných materiálov v Nemecku. Pieskovisko pre deti je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade potreby presunúť na iné miesto. Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Pieskovisko má kapacitu až 200 kg piesku, vonkajšie rozmery pieskoviska sú 152*152*24 cm. 

Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vlastnosti

 • pre deti od 12 mesiacov
 • nemecká kvalita a dizajn
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
 • kvalitný materiál a prepracované detaily
 • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
 • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Fúrik Levia hliadka Smoby s vedro setom 6 dielov od 18 mesiacov

Fúrik Levia hliadka Smoby s vedro setom 6 dielov je vhodný pre dievčatá a chlapcov od 18 mesiacov. Fúrik má pestrú červenú farbu, preto krásne dopĺňa vedierko s motívom rozprávky Levia hliadka. Fúrík s vedierkom pre deti sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu vo Francúzsku. Vedierko má na vrchu sitko na preosievanie piesku. 

Okrem vedierka v sete nájdete aj hrable a lopatku spolu s formičkami.Hra v piesku a vo vode je veľmi obľúbená letná aktivita. Deti si pri nej vycibria motorické schopnosti a tiež fantáziu a kreativitu. Smoby je francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek. Hračky Smoby majú oblé hrany, ktoré chránia deti pred zranením. Plast na hračkách Smoby je zamatový na dotyk. 

Vlastnosti

 • francúzska kvalita
 • ľahká manipulácia
 • s motívom rozprávky Levia hliadka
 • plast je bezpečný a zamatový na dotyk
 • rozvíja motorické schopnosti, kreativitu a inteligenciu

Smoby je francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek, ktoré sú vyrobené podľa noriem a európskeho štandardu. Hračky Smoby majú pestré farby a preto podnecujú fantáziu detí. Majú tiež oblé hrany, ktoré chránia deti pred zranením. Plast na hračkách Smoby je zamatový na dotyk. Set Smoby je zárukou francúzskej kvality, bezpečnosti a originality.

Zvieratká z džungle Abrick Écoiffier 7 kusov 8 cm od 18 mesiacov

Écoiffier zvieratká Abrick sú súprava 7 zvieratiek z divočiny vhodná pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. V balení nájdete 7 krásnych pestrofarebných zvieratiek z divočiny, ku ktorým patrí krokodíl, žirafa, tučniak, korytnačka, tuleň, slon a tiger. Zvieratká sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu vo Francúzsku.

Každé divoké zvieratko má výšku 8 cm, deti sa s nimi zahrajú v detskom pieskovisku alebo vo vani, môžu si ich zobrať kdekoľvek so sebou. Manipuláciou so zvieratkami si deti posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Vymýšľaním dobrodružných príbehov sa rozvíja aj fantázia, predstavivosť, tvorivosť detí. 

Formičky do piesku Hrad Écoiffier 4 diely od 18 mesiacov

Formičky do piesku Hrad Écoiffier je vhodný pre dievčatá a chlapcov od 18 mesiacov. Set formičiek do piesku je vyrobený z pevného plastového materiálu vo Francúzsku. Sada obsahuje 4 kusy formičiek v červenej, modrej, žltej a zelenej farbe v štýle detských hradov. Detské formičky sú v rozmeroch 17*16,5*7 cm. 

Vlastnosti

 • pre deti od 18 mesiacov
 • francúzska kvalita a dizajn
 • pevný a odolný plastový materiál
 • rozvíja fantáziu, predstavivosť a tvorivosť detí

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi, bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Deti sa so setom koliek parádne zabavia a zároveň pomocou neho rozvíjajú jemnú motoriku a koordináciu.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia138*26*50 cm
Celková dĺžka152 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné