Set parný varič a mixér Babycook® Solo white silver Beaba + darček 3 dózy na jedlo z kvalitného skla a silikónová lyžička 150/250/400ml od 0 mesiacov

Popis produktu

Set dojčenských potrieb renomovanej francúzskej značky Beaba pozostávajúci z parného variča a mixéra Babycook®, 3 dóz na jedlo a silikónovej lyžičky predstavuje ideálnu kombináciu pomocníkov do každej domácnosti s bábätkom. Set pomôcok na kŕmenie prvotriednej francúzskej kvality vám pomôže ušetriť nielen peniaze, ale najmä čas, ktorý je pri bábätku drahocenný a nenahraditeľný.

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo bielo-strieborný

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo v dizajnovom prevední bielej a striebornej farby sa okamžite stane nerozlučným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka nemu vašim deťom rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše, ale aj náročnejšie jedlá pre väčších maškrtníkov. Kašičky uvarené v Beaba Babycook® Solo sú vhodné na prikrmovanie detí od prvých mesiacov po narodení a používanie parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché a rýchle. Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Solo pripravované na pare a nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka.

Kvalitné nože s cyklónovým efektom dôkladne rozmixujú ovocie a zeleninu a konzistenciu kaše prispôsobia veku dieťatka a jeho zúbkom. Celá príprava a samotné parenie a mixovanie vám nezaberie viac ako 15 minút. Beaba Babycook® Solo parný varič a mixér jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Vďaka veľkému objemu nádoby až 1100 ml si môžete na jeden raz pripraviť viac porcií pre vaše deti, ktoré uskladníte do chladničky alebo mrazničky. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo sa veľmi ľahko čistí a rýchlo je pripravený na ďalšie použitie. Prácu s ním bez problémov zvládne aj otecko, starí rodičia a starší súrodenci.

Set 3 dóz na jedlo Beaba z kvalitného skla

Set dóz na jedlo Beaba obsahuje až 3 dózy zo skla, ktoré si vo svojej kuchyni nebudete vedieť vynachváliť. Sú vyrobené z vysokokvalitného skla, ktoré zvládne aj zmeny teplôt, a tiež sú vhodné do sterilizátora. Kvalitné pružné viečko navyše neprepustí žiadnu arómu alebo chuť. Dózy majú objem 150 ml, 250 ml a 400 ml, takže sú ako stvorené na uskladnenie malých aj veľkých porcií jedla. Na skle všetkých dóz je praktická odmerka, ktorú využijete aj pri pečení a varení a zároveň budete stále vedieť, koľko jedla ste do dózy uskladnili.

Tréningová lyžička Training Spoon 2nd age na samostatné jedenie

Lyžička zo silikónu Beaba Training Spoon 2nd age v modrej farbe je vhodná pre všetky detičky od 8 mesiacov, ktoré začínajú samostatne papať. Ergonomická rúčka lyžičky je navrhnutá špeciálne do detských rúk a rovnako je to aj so samotnou naberacou časťou. Tréningová lyžička je vyrobená z extra ohybného a zdraviu neškodného silikónu, do ktorého môžu deti bez obáv hrýzť. Veľkou výhodou lyžičky 2nd age je stojanček, ktorý zabráni dotyku lyžice so stolom.

Značka Beaba pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.