Set parný varič a mixér Babycook® Solo Beaba + darček 2 dózy fľaštička s uzáverom lyžička a izotermický obal šedý od 0 mesiacov

Popis produktu

Set dojčenských potrieb renomovanej francúzskej značky Beaba pozostáva z parného variča a mixéra Babycook® Solo a je doplnený 2 dózami, fľaštičkou s uzáverom, lyžičkou a izotermickým obalom na dózy a fľaše. Tento set predstavuje ideálnu kombináciu pomocníkov do každej domácnosti s bábätkom. Set dojčenských pomôcok na kŕmenie prvotriednej francúzskej kvality vám pomôže ušetriť nielen peniaze, ale najmä čas, ktorý je pri bábätku drahocenný a nenahraditeľný.

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo

Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo v modernej sivej farbe je výborný pomocník v domácnosti, vďaka ktorému vašim deťom rýchlo a jednoducho pripravíte chutné kaše. Používanie parného variča a mixéra Beaba je veľmi jednoduché, rýchle a ušetrí vám veľa času, ktorý môžete venovať vašim deťom. Jedlo je vo variči Beaba Babycook® Solo pripravované na pare a nestráca tak vitamíny a výživné látky dôležité pre správny rast vášho bábätka.

Celá príprava a samotné parenie a mixovanie jedla vám vďaka mixéru Babycook® nezaberie viac ako 15 minút. Beaba Babycook® Solo parný varič a mixér jedlo uvarí na pare, rozmixuje, rozmrazí a ohreje. Vďaka veľkému objemu nádoby až 1100 ml si môžete na jeden raz pripraviť viac porcií pre vaše deti, ktoré uskladníte do chladničky alebo mrazničky. Parný varič a mixér Beaba Babycook® Solo sa veľmi ľahko čistí a rýchlo je pripravený na ďalšie použitie.

Set 2 dóz na jedlo Beaba z kvalitného skla

Dve dózy na jedlo zo skla Beaba si vo svojej kuchyni nebudete vedieť vynachváliť. Sú vyrobené z vysokokvalitného skla, ktoré zvládne aj zmeny teplôt. Dózy sú vhodné aj do sterilizátora a kvalitné pružné viečko neprepustí žiadnu arómu alebo chuť. Dózy majú objem 150 ml a 250 ml, takže sú ako stvorené na uskladnenie väčších porcií jedla. Na skle oboch dóz je praktická odmerka, ktorú využijete aj pri pečení a varení a zároveň budete stále vedieť, koľko jedla ste do dózy uskladnili.

Flaštička s uzáverom BabySqueez' 2v1 pre kašičky

Fľaštička s uzáverom Beaba BabySqueez' 2v1 predstavuje praktickú fľaštičku pre deti, ktorá je vyrobená z kvalitného silikónu. Fľaška BabySqueez' 2v1 v jemnej ružovej farbe prichádza s dvomi cumlíkmi. Prvý je silikónový a je určený pre detičky už od 6 mesiacov, druhý nástavec na pitie je pevný a je vhodný pre deti staršie ako 12 mesiacov. Fľaštička na kaše má objem 180 ml a výhodou je, že ju môžete umývať aj v umývačke riadu.

Tréningová lyžička Training Spoon 2nd age na samostatné jedenie Beaba z mäkkého silikónu 13 cm ružová od 4 mesiacov

Lyžička zo silikónu Beaba Training Spoon 2nd age v pastelovej ružovej farbe je vhodná pre všetky detičky od 8 mesiacov, ktoré začínajú samostatne papať. Ergonomická rúčka lyžičky je navrhnutá špeciálne do detských rúk a rovnako je to aj so samotnou naberacou časťou. Tréningová lyžička Beaba 2nd age je vyrobená z extra ohybného a zdraviu neškodného silikónu, do ktorého môžu deti bez obáv hrýzť. Táto lyžička môže plnohodnotne nahradiť hryzadlá pre deti v čase, kedy im rastú zúbky.

Izotermický obal Beaba Terracota pre dózy na jedlo hnedý

Termoobal na dózy Beaba v ružovo-zlatej farbe je ako stvorený na uskladnenie teplého či studeného jedla. Termoobal Beaba využijete najmä pri cestovaní, je ľahký a má praktické uško na držanie. Uzatvára sa na zips a dá sa jednoducho očistiť špongiou. Termoobal je vyrobený z nepremokavého materiálu a ak sa v jeho vnútri náhodou niečo rozleje, von neprepustí ani kvapku. Do termoobalu bezpečne uložíte dózy na jedlo Beaba alebo akékoľvek fľaše s mliekom či inými nápojmi pre deti.

Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú kvalitné a zároveň jednoduché na použitie. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia28*20*25 cm
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Objem L1100 ml
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.