Set lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby so zverolekárskym stolíkom a psíkom

Popis produktu

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela so zverolekárskym stolíkom a psíkom od francúzskeho Smoby zabavia chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v izbičke veselú atmosféru. Deti sa zabavia pri hre na povolanie doktorov v ordinácii, učia sa o anatómii tela a trénujú si svoje lekárske zručnosti pri vyšetrovaní pacientov. Takisto si vyskúšajú aj hru na zverolekárov, budú mať k dispozícii zverolekársky stolík s plyšovým psíkom, ktorého môžu kedykoľvek vyšetriť. Pri hre na profesie sa približujú svetu dospelých, učia sa nové veci a získavajú zdravú sebadôveru.

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby obojstranná s röntgenom a zrakovým testom a 65 doplnkov

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office od francúzskeho Smoby predstavuje nadčasový darček pre všetky deti od 3 rokov. Detská ordinácia dokáže deťom priblížiť typický deň v ordinácii, s kamarátmi a súrodencami, ale aj rodičmi si vyskúšajú hru na doktorov a pacientov. K dispozícii budú mať veľkú rozkladaciu stenu, ktorá im ponúkne množstvo doplnkov a aktivít. V rádiologickej oblasti budú analyzovať röntgenové snímky alebo ich umiestnia na siluety detí a vytvoria tak prehľadnú ľudskú kostru.

Taktiež sa naučia rozpoznávať jednotlivé časti tela a pripájať na ne zdravotné pomôcky so suchým zipsom a v časti so zdravou výživou sa dozvedia, čo ich pacienti jedli počas dňa. Zahrajú sa aj na očných lekárov a otestujú zrak pacienta pomocou obrázkov rôznofarebných zvieratiek a špeciálnymi okuliarmi. Odmerajú výšku pacienta s posuvným meradlom (max. výška 1,20 m), zistia, koľko váži a dokonca sa naučia sa určovať pohlavie dieťaťa pomocou vývojovej tabuľky. K dispozícii budú mať aj koliesko s plánovačom vyšetrovacích úkonov a praktické boxy na odloženie lekárskych nástrojov.

Bohatá sada 65 doplnkov obsahuje röntgenové snímky, váhu, biely lekársky kufrík Medical, teplomer, reflexné kladivko, otoskop, stetoskop, injekčnú striekačku, lekárske okuliare a okuliare na vyšetrenie dioptrií, identifikačné karty lekárov, lekársky záznam s fixkou, fľaštičky, karty so symbolmi jednotlivých vyšetrení a karty s obrázkami zdravých jedál. Vďaka týmto doplnkom bude mať dieťa realistickejší zážitok pri hre na povolanie doktora. V rozloženom stave meria na výšku 111 cm a 135 cm na dĺžku, v zloženom stave 41 cm na dĺžku a 111 cm na výšku.

Zverolekársky stolík so psíkom Medical Écoiffier s infúziou a 15 doplnkami od 18 mes

Zverolekársky stolík so psíkom Medical je najnovšia hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady starajú o zvieratká a chceli by si vyskúšať prácu zverolekára. Plne vybavený veterinársky stolík obsahuje sadu 15 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza infúzia, injekčná striekačka, teplomer, sadra na labku, ochranný golier, röntgen, reflexné kladivko, stetoskop, otoskop a ďalšie doplnky, ktoré sú nevyhnutné pri ošetrovaní domácich miláčikov. 

Realistická veterinárna stanica obsahuje aj prepravný box spolu s krásnym hnedým plyšovým psíkom, ktorého si deti zamilujú na prvý pohľad a na ktorom si vyskúšajú svoje ošetrovateľské schopnosti. Vyšetria psíka, pričom majú k dispozícii monitor s obrázkom zdravotných komplikácií, ktoré odhalí práve röntgen. Vozík má v spodnej časti praktický úložný priestor, do ktorého sa dá uložiť prepravný box. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozmery balenia52*14*61 cm
Celková dĺžka135 cm
MagnetickéÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.