Set lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby s pacientami v čakárni

Popis produktu

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela s pacientami v čakárni od francúzskeho výrobcu Smoby prekvapia a potešia všetky deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v izbičke radostnú atmosféru. Deti si vyskúšajú povolanie doktorov v ordinácii, učia sa o anatómii tela a trénujú si svoje lekárske zručnosti pri vyšetrovaní pacientov. Vďaka prvotriednej lavici s modelmi detí si môžu vytvoriť vlastnú čakáreň do ordinácie alebo sa zabaviť pri hre na učiteľov a žiakov. Originálne hračky pomôžu deťom rozvíjať logické myslenie, predstavivosť a získať sebadôveru, ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby obojstranná s röntgenom a zrakovým testom a 65 doplnkov

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office od francúzskeho Smoby predstavuje nadčasový darček pre všetky deti od 3 rokov. Detská ordinácia dokáže deťom priblížiť typický deň v ordinácii, s kamarátmi a súrodencami, ale aj rodičmi si vyskúšajú hru na doktorov a pacientov. K dispozícii budú mať veľkú rozkladaciu stenu, ktorá im ponúkne množstvo doplnkov a aktivít. V rádiologickej oblasti budú analyzovať röntgenové snímky alebo ich umiestnia na siluety detí a vytvoria tak prehľadnú ľudskú kostru.

Taktiež sa naučia rozpoznávať jednotlivé časti tela a pripájať na ne zdravotné pomôcky so suchým zipsom a v časti so zdravou výživou sa dozvedia, čo ich pacienti jedli počas dňa. Zahrajú sa aj na očných lekárov a otestujú zrak pacienta pomocou obrázkov rôznofarebných zvieratiek a špeciálnymi okuliarmi. Odmerajú výšku pacienta s posuvným meradlom (max. výška 1,20 m), zistia, koľko váži a dokonca sa naučia sa určovať pohlavie dieťaťa pomocou vývojovej tabuľky. K dispozícii budú mať aj koliesko s plánovačom vyšetrovacích úkonov a praktické boxy na odloženie lekárskych nástrojov.

Bohatá sada 65 doplnkov obsahuje röntgenové snímky, váhu, biely lekársky kufrík Medical, teplomer, reflexné kladivko, otoskop, stetoskop, injekčnú striekačku, lekárske okuliare a okuliare na vyšetrenie dioptrií, identifikačné karty lekárov, lekársky záznam s fixkou, fľaštičky, karty so symbolmi jednotlivých vyšetrení a karty s obrázkami zdravých jedál. Vďaka týmto doplnkom bude mať dieťa realistickejší zážitok pri hre na povolanie doktora. V rozloženom stave meria na výšku 111 cm a 135 cm na dĺžku, v zloženom stave 41 cm na dĺžku a 111 cm na výšku.

Školská lavica so žiakmi Classroom Smoby dva stoly a dve deti s pohyblivými rukami

Školská lavica so žiakmi Classroom od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka, s ktorou sa deti zahrajú na povolanie učiteľov alebo si vďaka nim vytvoria vlastnú čakáreň do ordinácie. Chlapci a dievčatá od 3 rokov sa potešia 2 malým pacientom (žiakom), ktorí sú vyrobené z pevného a odolného kartónového materiálu. Ich pravá ruka je vybavená otočným kĺbom, takže sa dokážu prihlásiť, keď sa doktor pýta, kto je na rade na vyšetrenie alebo pri odpovedaní na otázky učiteľa. Vďaka praktickým stolíkom a sade 35 doplnkov budú pripravení na každý školský deň. K dispozícii majú rôzne študijné materiály, ako sú tabuľky a rôzne veselé obrázky na vytváranie logických asociácií.

Po vyučovacej hodine alebo vyšetrení v ordinácii si môžu dať lavice k sebe a vychutnať si školský obed. Žiaci využijú jedálenské príbory, tanieriky, poháriky a repliky jedál: zeleninové listy, kuracie stehno, volské oko, pomaranč, jabĺčko, koláčik, pizzu a rajčinu. Z nich si dokážu pripraviť chutný a zdravý obed. Po uplynutí obedovej prestávky môže byť vyučovanie ukončené alebo bude ich učiteľ pokračovať v učebnej látke. Popritom si samo rozvíja logické myslenie, učí sa správne vyjadrovať a vysvetľovať nové učivo z pozície učiteľa či spolužiaka.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozmery balenia52*14*61 cm
Celková dĺžka135 cm
MagnetickéÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.