Set lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby a lekársky kufrík

Popis produktu

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela a lekársky kufrík od francúzskeho výrobcu Smoby potešia všetkých budúcich lekárov a lekárky od 3 rokov. Hračky Smoby spolu farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi aj viacero detí. Vyskúšajú si prácu lekára v ordinácii, učia sa o anatómii tela a trénujú si svoje lekárske zručnosti pri vyšetrovaní pacientov. Hravým spôsobom si rozširujú vedomosti, zlepšujú si komunikačné schopnosti, získavajú sebavedomie a snažia sa pomáhať iným. Praktický lekársky kufrík si navyše môžu vziať so sebou pri návšteve pacienta.

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office Smoby obojstranná s röntgenom a zrakovým testom a 65 doplnkov

Lekárska ordinácia s anatómiou ľudského tela Doctor's Office od francúzskeho Smoby predstavuje nadčasový darček pre všetky deti od 3 rokov. Detská ordinácia dokáže deťom priblížiť typický deň v ordinácii, s kamarátmi a súrodencami, ale aj rodičmi si vyskúšajú hru na doktorov a pacientov. K dispozícii budú mať veľkú rozkladaciu stenu, ktorá im ponúkne množstvo doplnkov a aktivít. V rádiologickej oblasti budú analyzovať röntgenové snímky alebo ich umiestnia na siluety detí a vytvoria tak prehľadnú ľudskú kostru.

Taktiež sa naučia rozpoznávať jednotlivé časti tela a pripájať na ne zdravotné pomôcky so suchým zipsom a v časti so zdravou výživou sa dozvedia, čo ich pacienti jedli počas dňa. Zahrajú sa aj na očných lekárov a otestujú zrak pacienta pomocou obrázkov rôznofarebných zvieratiek a špeciálnymi okuliarmi. Odmerajú výšku pacienta s posuvným meradlom (max. výška 1,20 m), zistia, koľko váži a dokonca sa naučia sa určovať pohlavie dieťaťa pomocou vývojovej tabuľky. K dispozícii budú mať aj koliesko s plánovačom vyšetrovacích úkonov a praktické boxy na odloženie lekárskych nástrojov.

Bohatá sada 65 doplnkov obsahuje röntgenové snímky, váhu, biely lekársky kufrík Medical, teplomer, reflexné kladivko, otoskop, stetoskop, injekčnú striekačku, lekárske okuliare a okuliare na vyšetrenie dioptrií, identifikačné karty lekárov, lekársky záznam s fixkou, fľaštičky, karty so symbolmi jednotlivých vyšetrení a karty s obrázkami zdravých jedál. Vďaka týmto doplnkom bude mať dieťa realistickejší zážitok pri hre na povolanie doktora. V rozloženom stave meria na výšku 111 cm a 135 cm na dĺžku, v zloženom stave 41 cm na dĺžku a 111 cm na výšku.

Lekársky kufrík Smoby s 13 doplnkami

Lekársky kufrík predstavuje skvelý darček pre malých lekárov a lekárky od 3 rokov, ktorý prichádza v balení v praktickom červenom kufríku. Nájdete v ňom 13 doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiadny naozajstný lekár. Patrí k nim napríklad stetoskopstriekačka, okuliareteplomer, fľaštičky a krabičky na lieky a náplaste, kladivko, kartičku na vyšetrenie očí. Detský lekársky kufrík je ľahký, je vyrobený z plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Ľahko sa prenáša aj uskladňuje, na vrchu má rúčku na uchopenie. 

Detská súprava pre lekárov je nielen veľmi zábavná hračka s realistickým dizajnom, ale vo veľkej miere prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré používajú v práci dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozmery balenia52*14*61 cm
Celková dĺžka135 cm
MagnetickéÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.