Set odrážadlo Bobby Car Neo BIG ružové zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami s hranatým vozíkom šedo-zelený

Popis produktu

Ružové odrážadlo auto Bobby Car Neo so zvukom a hranatým vozíkom tvoria vynikajúcu kombináciu, ktorá je vhodná pre všetky neposedné deti a najmä dievčatká od 1 roka. Túto krásnu sadu ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo BIG ružové, zvukové s gumenými kolesami 

Detské odrážadlo v tvare elegantného autíčka Bobby Car Neo má originálny dizajn, ktorý si zamilujú deti na prvý pohľad. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Na autíčku zaujmú malé šoférky zvukové efekty, ktoré robia každú jazdu oveľa realistickejšou. Odrážadlo v tvare auta má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. Ružové vyhotoveniefunkčný klaksón a veľká, realistická mriežka chladiča - to všetko sú jedinečné vlastnosti odrážadla BIG, ktoré ho robia tým pravým detským vozidlom aj pre vaše deti. Široké sedadlo podporuje pri športovaní správny vývoj bedrových kĺbov.

Bobby Neo Car je najmodernejšie odrážadlo od nemeckého výrobcu BIG. Odrážadlo v podobe autíčka má nosnosť 50 kg. Deti od 12 mesiacov budú autíčko BIG milovať, pretože má realistický dizajn a okrem toho ponúka aj funkčný klaksón.  Farby odrážadla sú chránené pred vyblednutím špeciálnym UV filtrom3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Majú bielo-zeleno-čiernu farbu a na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné, dokonale ladia s dizajnom autíčka. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky.

Prívesný vozík hranatý BIG šedý k odrážadlám New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Prívesný vozík BIG Bobby Caddy je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic, Scooter, Neo a Next. Prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a je vyhotovený v šedo-zelenej farebnej kombinácii. Kvalitná konštrukcia a robustné vyhotovenie tohto hranatého prívesného vozíka značky BIG zaručujú jeho vysokú nosnosť - až 25 kg. Vďaka tomu môže dieťa  v prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť svojho štvornohého priateľa. Zadná stena vozíka sa dá otvárať, ako na skutočnom vozíku, a preto táto skvelá hračka spraví z každého dieťaťa skúseného šoféra. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. 

Povrch prívesného vozíka je chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu vozíka Bobby Caddy a jeho bezpečnosť voči deťom.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné