Set odrážadlo Bobby Car Neo BIG modré zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a s volantom so zvukom a svetlom

Popis produktu

Modré odrážadlo auto Bobby Car Neo so zvukom a interaktívny volant so zvukom a svetlom spolu tvoria originálnu kombináciu, ktorej sa potešia všetky deti od 1 roka, ktoré túžia po vlastnom odrážadle. Túto krásnu sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo BIG modré, zvukové s gumenými kolesami

Detské odrážadlo BIG v tvare luxusného autíčka Bobby Car Neo má originálny dizajn, ktorý si obľúbia deti na prvý pohľad. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti a najmä chlapcov od 1 do 5 rokov. Na autíčku zaujmú malých pretekárov zvukové efekty, ktoré robia každú jazdu realistickejšou a zaujímavejšou. Odrážadlo v tvare auta má krásne oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. Modré vyhotoveniefunkčný klaksón a veľká, realistická mriežka chladiča - to všetko sú jedinečné vlastnosti odrážadla BIG, ktoré ho robia tým pravým detským vozidlom aj pre vaše deti. V zadnej časti odrážadla sa nachádza podložka na koleno, ktorú využijú deti v prípade, že si chcú zajazdiť na odrážadle ako na kolobežke. Široké sedadlo podporuje pri športovaní správny vývoj bedrových kĺbov.

Detské odrážadlo Bobby Neo Car je najmodernejšie odrážadlo od nemeckého výrobcu BIG. Odrážadlo v podobe autíčka má nosnosť 50 kg. Deti od 12 mesiacov budú autíčko BIG milovať, pretože má realistický dizajn a okrem toho ponúka aj funkčný klaksón.  Farby odrážadla sú chránené pred vyblednutím špeciálnym UV filtrom3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Majú bielo-oranžovo-čiernu farbu a na plášťoch majú vyrazenú značku BIG

Interaktívny volant Zachranár k BIG odrážadlám so zvukom a svetlom od 12 mesiacov

Interaktívny volant Záchranár je perfektný doplnok k odrážadlu a je vhodný vhodný pre deti od 12 mesiacov. Volant má kombináciu čiernej a šedej farby, po stlačení vydáva až 8 rôznych zvukov. Má tachometer a dokáže svietiť ako skutočné záchranárske vozidlo. Na volante sú rôzne tlačidlá, ktoré mu dodávajú realistický vzhľad a sú dokonale funkčné. Dá sa napojiť na všetky odrážadlá BIG Classic, New Next a taktiež aj traktory BIG. Detský interaktívny volant je dokonalé vylepšenie pre dopravný prostriedok BIG vášho dieťatka. Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, ktoré sú testovacie, preto ich treba čo najskôr vymeniť. Má realistický dizajn, vďaka čomu si ho zamiluje každé dieťa.

Pomocou odrážadla alebo jazdou na traktore sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Malí jazdci sa určite veľmi potešia, keď ich obdarujete týmto krásnym volantom, s ktorým už jazdenie nikdy nebude nudné. Detské dopravné prostriedky nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Interaktívny volant pre deti je vynikajúcim doplnkom na ozvláštnenie každej jazdy.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Celková dĺžka59 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné