Set odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a vodiaca tyč s ergonomickou opierkou a oválny príves

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Neo Aubergine vodiaca tyč s ergonomickou opierkou a prívesom predstavujú nádherný set hračiek, ktorý je stvorený pre všetky deti a najmä dievčatká od 12 mesiacov. Túto vynikajúcu sadu ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Odrážadlo s doplnkami spolu dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať ich osobnosť, jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu a odolnosť, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a mriežkovanou maskou od 12 mes

Prekvapte svoje dieťa špičkovým odrážadlom Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG. Nadčasové odrážadlo je vhodné pre všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Malé pretekárky budú nadšené nádherným dizajnom a farebným lila vyhotovením. Mechanický klaksón so zvukom pripraví deťom ešte krajší zážitok pri každej jazde. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Odolné odrážadlo Neo je prvotriednym produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Pýši sa nosnosťou až 50 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, vďaka ktorému si aj po rokoch zachová svoj krásny vzhľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. Farebné ráfiky na kolieskach doplňujú originálny vzhľad autíčka a sú v rovnakej farbe ako kryt na klaksóne.

Vozík príves oválny ku všetkým BIG odrážadlám meniteľné ráfiky tyrkysové a ružové od 12 mes

Moderný oválny príves je určený pre všetky odrážadlá typu NewClassicNeo Next. Zaujme chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov a jeho luxusný vzhľad v nádhernom antracitovom vyhotovení očarí deti na prvý pohľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. V prípade potreby umožňujú výmenu ráfikov za ružové alebo tyrkysové, ktoré sú súčasťou balenia. Možnosť voľby dizajnu napomáha rozvoju detskej osobnosti a individuality. Vďaka robustnej a odolnej konštrukcii disponuje vysokou nosnosťou až 25 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po rokoch. Rozmery vozíka sú 49*21*29 cm.

Vodiaca tyč s ergonomickou opierkou ku všetkým BIG odrážadlám výškovo nastaviteľné 88-108 cm od 12 mes

Vodiaca tyč s opierkou od nemeckého výrobcu BIG je obľúbeným doplnkom k odrážadlám typu NewClassicNext Neo. Ergonomická rúčka sa dá uchopiť oboma rukami pre väčšie pohodlie a umožňuje výškové nastavenie v 4 rôznych polohách (od 88 do 108 cm). Telo tyče je kovové a jej súčasťou je kvalitné ergonomické operadlo pre maximálne pohodlie dieťaťa, ktoré je vyrobené z odolného čierneho plastu s vyrazeným logom BIG. Vodiacu tyč ocení každý rodič, kontroluje smer jazdy. Ak sa dieťa pri odrážaní unaví, vyloží si na odrážadlo nôžky, oddychuje opreté o operadlo a rodičia ho jednoducho budú tlačiť.  Je to skvelý doplnok pri prechádzkach, výletoch a nákupoch. 

K odrážadlu sa pripája zavesením o nápravu a zaistením čapu do ťažného zariadenia. Takto jednoducho a bezpečne je tyč spojená s odrážadlom, ľahko sa s ňou manipuluje. Najnovšie výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu a odolnosť vodiacej tyče. Jej montáž aj demontáž je veľmi rýchla a jednoduchá - s premysleným fixným upevňovacím systémom to zvládne každý rodič. Výšku vodiacej tyče nastavíte stlačením tlačidla na rúčke, pričom je vzdialenosť medzi jednotlivými výškovými stupňami 6,5 cm.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.