Set odrážadlo štvorkolka Quad BIG s klaksónom čierne a autíčko New Mini Bobby na naťahovanie

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo v tvare štvorkolky Quad naťahovacie autíčko sú krásne hračky pre chlapcov. Odrážadlo a naťahovacie auto sú v čiernej farbe, dokonale k sebe ladia. Pochádzajú od nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolom je byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každé dieťa miluje jazdu podobnú jazde autom, preto je odrážadlo veľmi obľúbenou a žiadanou hračkou. Jedinečné prevedenie v podobe štvorkolky si obľúbia všetci malí nezbedníci. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktoré funguje na klasický pull back pohon.  

Odrážadlo štvorkolka Quad Racing Red BIG červeno-čierne

Odrážadlo štvorkolka Quad Racing Red predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Terénne odrážadlo v červeno-čiernom vyhotovení ponúkne malým šoférom realistické zážitky pri jazde v každom teréne, pričom si trénujú svaly na nohách a rukách. Odrážadlo BIG v štýle terénneho auta dekorujú originálne nálepky. Volant odrážadla sa dá otáčať do strán o 30 stupňov a je vybavený mechanickým klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, vďaka čomu si zachová krásny vzhľad aj po rokoch používania.

Robustné kolesá štvorkolky Quad Red majú vynikajúcu priľnavosť a pomerne nízku hlučnosť, čo zvyšuje komfort pri jazdení. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná a prispôsobená aj pre vyloženie kolena, aby sa dieťa mohlo odrážať podobne ako na kolobežke. V prednej a zadnej časti odrážadla sa nachádzajú konektory pre pripojenie doplnkov značky BIG. Pod volantom sa nachádza tajná priehradka, kde si môže dieťa schovať rôzne drobnosti. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami, čím sa minimalizuje riziko úrazu. 

Autíčko pre deti New Mini Bobby BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov čierne

Autíčko na naťahovanie New Mini Bobby z dielne nemeckého výrobcu BIG je vernou kópiou odrážadla BIG New Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v čiernej farbe. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst, pretože vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské autíčko New Bobby má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia.

Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Odrážadlo a auto na naťahovanie sú úžasné hračky pre chlapcov, ktoré sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom a zabezpečíte im tak hodiny plné zábavy. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery68*37*46 cm
Rozmery balenia67*35*40 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.