Set odrážadlo štvorkolka Quad BIG s klaksónom čierne a autíčko New Mini Bobby na naťahovanie

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo v tvare štvorkolky Quad naťahovacie autíčko sú krásne hračky pre chlapcov. Odrážadlo a naťahovacie auto sú v čiernej farbe, dokonale k sebe ladia. Pochádzajú od nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolom je byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každé dieťa miluje jazdu podobnú jazde autom, preto je odrážadlo veľmi obľúbenou a žiadanou hračkou. Jedinečné prevedenie v podobe štvorkolky si obľúbia všetci malí nezbedníci. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktoré funguje na klasický pull back pohon.  

Odrážadlo štvorkolka Quad BIG s klaksónom čierne

BIG odrážadlo pre deti Quad v prevedení štvorkolky vás zaujme krásnym terénnym prevedením. Odrážadlo v neutrálnej čiernej farbe so zelenými doplnkami je vhodné pre väčšie deti od troch rokov. Pre dieťa je odrážadlo Quad veľmi atraktívna hračka, na ktorej môže trénovať svaly na nohách a zažiť veľa zábavy pri pretekoch s priateľmi. Keďže autíčko sa pohybuje pomocou odrážania detských nožičiek, dieťa nenaberie takú veľkú rýchlosť, ako napríklad pri bicyklovaní. Odrážadlo BIG v štýle terénneho auta dekorujú nálepky. Volant odrážadla určuje smer jazdy a navyše je vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. BIG detské odrážadlo je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Volnt odrážadla sa otáča o 30°. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Robustné kolesá štvorkolky Quad majú vynikajúcu priľnavosť a veľmi nízku hlučnosť, čo zvyšuje komfort pri jazdení. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná a prispôsobená aj pre vyloženie nohy, aby sa dieťa mohlo odrážať podobne ako na kolobežke. Za autíčko možno pripojiť niektorý z prívesných vozíkov značky BIG. V prednej časti odrážadla je uško, do ktorého môžete zapojiť lano na ťahanie. Pod volantom sa nachádza tajná priehradka, kde si môže dieťa schovať sladkosti, zároveň slúži ako držiak na doplnky k odrážadlám BIG - elektronický klaksón, maják, štartér a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu.

Autíčko pre deti New Mini Bobby BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov čierne

Autíčko na naťahovanie New Mini Bobby z dielne nemeckého výrobcu BIG je vernou kópiou odrážadla BIG New Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v čiernej farbe. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst, pretože vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské autíčko New Bobby má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia.

Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Odrážadlo a auto na naťahovanie sú úžasné hračky pre chlapcov, ktoré sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom a zabezpečíte im tak hodiny plné zábavy. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery68*37*46 cm
Rozmery balenia67*35*40 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné