Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a stôl Voda&Piesok 2v1 s mlynom od 6 mes

Popis produktu

Jedinečný set hračiek odrážadlo Bubble Go s melódiami a multifunkčný stolík s vodným mlynom je fantastická sada hračiek pre deti od 6 mesiacov. Multifunkčné odrážadlo 2v1 a detský stôl  Voda&Piesok 2v1 s mlynom spolu pekne farebne a dizajnovo ladia, a tak vytvárajú priestor pre množstvo detských aktivít, pri ktorých sa deti zabavia dlhý čas. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou. Hračky sa dajú využiť vo vnútri i vonku. Deti sa zahrajú na čerstvom vzduchu, v prípade nepriaznivého počasia sa zabavia dlhé hodiny aj vo vnútri. Odrážadlo - autíčko a stolík s mlynom sú výborná sada kvalitných hračiek Smoby pre všetky aktívne detičky a vás príjemne prekvapí cenovo veľmi výhodná ponuka tohto pekného setu 2 hračiek.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskamOdrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle, ktoré je ergonomicky tvarované. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Rodičia ovládajú odrážadlo pohodlne pomocou rodičovskej rukoväte, na ktorej sa nachádza aj praktický držiak na fľašu. Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať.

Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panelfarebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie). Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík pre deti od 18 mesiacov. Je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Stolík má oddelené dve samostatné časti, ktoré môžu byť ľubovoľne využité buď ako skladovací priestor alebo priestor na hranie. Tieto časti sú vodotesné, takže do nich možno napustiť vodu a nasypať piesok, čo z obyčajného stolíka razom urobí kreatívny priestor na uplatnenie fantázie. Deti si môžu do piesku napustiť vodu veselým dávkovačom, ktorý pripomína vodný mlyn a s pomocou priložených formičiek, hrabličiek, lopatky a lodičky vytvárať rôzne objekty a kreatívne sa hrať. Stolík sa dá zakryť plastovými vekami, čím sa z neho stane stôl s veľkou pracovnou plochou, ktorá sa hodí ako podložka na kreslenie, hranie sa s hračkami alebo iné zábavné činnosti. 

Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii, vďaka ktorým pôsobí veľmi sviežo a moderne. Súčasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ a veselých momentov, či už pri hre osamote, so súrodencami alebo s kamarátmi. Rozmery detského stolíka na hranie sú 69*69*46 cm. Praktické otvory v strede stolíka umožňujú upevnenie slnečníka, aby sa deti mohli hrať aj na slnku bez rizika úpalu. 

Tieto dve úžasné hračky vám prináša renomovaný francúzsky výrobca Smoby. Je výrobcom vysoko kvalitných a veľmi zaujímavých plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky spĺňajú najprísnejšie kritéria bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Tento úžasný set detského multifunkčného odrážadla Bubble Go 2v1 a stolíka s vodným mlynom prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte všetky deti.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné