Set odrážadlo Scooter Pink Smoby s gumenými kolesami a vodná dráha Aquaplay Mountain Lake s horskou jaskyňou od 18 mes

Popis produktu

Set odrážadlo Scooter s gumenými kolesami a vodná dráha Mountain Lake s horskou jaskyňou je krásny set hračiek pre všetky zvedavé a neposedné deti od 18 mesiacov, ktoré rady objavujú nové veci. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov. Hračky od Smoby a Aquaplay poskytnú deťom veľa radosti a zábavy na dlhý čas.

Odrážadlo motorka s reflektorom Scooter Pink Smoby s gumenými kolesami od 18 mesiacov 

Odrážadlo motorka s reflektorom Scooter Pink Smoby je krásne odrážadlo pre všetky malé dievčatká od 18 mesiacov. Odrážadlo pre deti očarí každé dieťa svojím ružovým vyhotovením a originálnym francúzskym dizajnom. Tento skvelý detský dopravný prostriedok sa štartuje pomocou kľúča, vydávajúceho mechanický zvuk štartovania Cric Cric. Detské odrážadlo má na riadidlách umiestnený realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlom sa skrýva úložný priestor, do ktorého si dievčatká uložia svoje hračky. O spoľahlivý chod odrážadla sa postarajú gumené kolieska, ktoré sú veľmi tiché a poskytujú pri jazde ten najvyšší komfort. Celková váha odrážadla je 2,4 kg, takže si ho dieťa môže vziať aj na výlet so svojimi rodičmi. Rozmery odrážadla sú 65*34*48 cm.

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou, šmykľavkou a priehradou s 3 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je vodná hra pre všetky deti so zaujímavou jaskyňou v strednej časti. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 3 zvieratká - medvedíka Boa, žabku Nilsa a kačičku Lottu. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku. 

Vlastnosti

  • obsahuje 3 zvieratká - medvedíka, žabku a kačičku
  • rozmery hry sú 126*8*35 cm
  • pre deti od 3 rokov
  • nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu
  • stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu
  • balenie obsahuje aj pedagogická inštruktáž
  • dá sa jednoducho poskladať a pevne drží

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. 

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery65*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia39*24*59 cm
Celková dĺžka65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné