Set odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a oválny príves

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Neo Aubergine zvukové oválny príves spolu tvoria nadčasový set, ktorý poteší všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 12 mesiacov. Túto nádhernú sadu máme v ponuke za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Odrážadlo s prívesom spolu dizajnovo ladia, formujú u detí ich individualitu a pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu a odolnosť, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a mriežkovanou maskou od 12 mes

Prekvapte svoje dieťa špičkovým odrážadlom Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG. Nadčasové odrážadlo je vhodné pre všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Malé pretekárky budú nadšené nádherným dizajnom a farebným lila vyhotovením. Mechanický klaksón so zvukom pripraví deťom ešte krajší zážitok pri každej jazde. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Odolné odrážadlo Neo je prvotriednym produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Pýši sa nosnosťou až 50 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, vďaka ktorému si aj po rokoch zachová svoj krásny vzhľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. Farebné ráfiky na kolieskach doplňujú originálny vzhľad autíčka a sú v rovnakej farbe ako kryt na klaksóne.

Vozík príves oválny ku všetkým BIG odrážadlám meniteľné ráfiky tyrkysové a ružové od 12 mes

Moderný oválny príves je určený pre všetky odrážadlá typu NewClassicNeo Next. Zaujme chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov a jeho luxusný vzhľad v nádhernom antracitovom vyhotovení očarí deti na prvý pohľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. V prípade potreby umožňujú výmenu ráfikov za ružové alebo tyrkysové, ktoré sú súčasťou balenia. Možnosť voľby dizajnu napomáha rozvoju detskej osobnosti a individuality. Vďaka robustnej a odolnej konštrukcii disponuje vysokou nosnosťou až 25 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po rokoch. Rozmery vozíka sú 49*21*29 cm.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.