Set odrážadlo Bobby Car Neo Anthrazit BIG zvukové s meniteľnými farebnými ráfikmi s opierkou a chodítkom a vodítko na ťahanie

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Neo Anthrazit s meniteľnými farebnými ráfikmiopierka s chodítkom vodítko na ťahanie je perfektná sada hračiek, ktorá zabaví všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Túto nadčasovú sadu máme v ponuke za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Krásne odrážadlo s doplnkami farebne a dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať ich jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti, formujú ich individualitu. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo Anthrazit BIG zvukové s 3-vrstvovými gumenými kolesami a meniteľné farebné ráfiky od 12 mes

Kvalitné európske odrážadlo Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG v tvare luxusného autíčka poteší všetkých chlapcov a dievčatá od 1 do 5 rokov. Malí pretekári budú obdivovať jeho nadčasový dizajn s krásnym antracitovým vyhotovením. Funkčný klaksón so zvukovým efektom urobí každú jazdu realistickejšou a zaujímavejšou. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Robustné odrážadlo Neo je špičkovým produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Jeho celková nosnosť je až 50 kg. Povrch odrážadla je chránený špeciálnym UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. V prípade potreby umožňujú výmenu ráfikov za ružové alebo tyrkysové. V takých istých farebných variantoch sa dá vymeniť aj kryt na klaksóne. Možnosť voľby dizajnu napomáha rozvoju detskej individuality a osobnosti a vydrží ich zabávať dlhé roky.

Opierka a chodítko BIG k odrážadlám New&Classic&Next&Neo od 12 mes

Chodítko a opierka v jednom sa dá napojiť na všetky BIG odrážadlá typu New, Classic, Next a Neo, takže predstavuje veľmi užitočný doplnok k odrážadlám a zároveň pomôcku pre pre deti od 12 mesiacov, ktoré sa učia chodiť. Široká rúčka poskytuje deťom dostatočnú oporu a možnosti, ako robiť dokonalé prvé krôčiky pomocou svojho obľúbeného odrážadla BIG. Výška rúčky je 40 cm. Chodítko je vybavené mechanizmom proti prevráteniu, preto sa deti môžu o rúčku bezpečne oprieť bez toho, aby sa autíčko prevrátilo. Okrem využitia tohto praktického doplnku ako chodítka, sa dá použiť aj ako opierka na odrážadle. Deťom sa vďaka nej sedí na odrážadle pohodlnejšie, učia sa správne sedieť a udržiavať chrbticu vo vzpriamenej polohe. Opierka sa dá využiť aj ako brzdiaci systém. Dieťa sa počas jazdy jednoducho nakloní dozadu a opierka sa na spodnej časti dotkne zeme a tak je autíčko zabrzdené.

Vodítko na ťahanie BIG s hákom k odrážadlám BIG od 12 mesiacov červené

Ťažné lano BIG je praktický pomocník, ktorý vám umožní ťahať dieťa na odrážadle. Keď sa váš drobec unaví, jednoducho vyberiete toto ľahké a skladné ťažné lano, zapnete ho za ťažné uško v prednej časti odrážadiel BIG Bobby Car a môžete ďalej dieťa ťahať. Lano je mimoriadne odolné proti roztrhnutiu. Napriek tomu, že ťažné lano je tenké, výrobca BIG garantuje nosnosť až 35 kg. Lano má pohodlnú rukoväť, ktorá sa dobre drží a silný hák. Celková dĺžka lana je 172 cm. Jasná červená a žltá farba ťažného lana sú chránené ÚV stabilizátormi, ktoré konzervujú farby, aby ich slnko časom nepoškodilo.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...