Set odrážadlo auto Ocean BIG Bobby Car Classic modré a interaktívny volant so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Set odrážadlo auto Ocean Bobby Car Classic a interaktívny volant so zvukom a svetlom predstavuje spôsob, ako potešiť každé dieťa od 12 mesiacov. Výhodná sada hračiek za zníženú cenu vám pri nákupe ušetrí peniaze, a deti sa budú môcť radovať z moderných hračiek s dokonalým dizajnom. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od renomovanej značky BIG vydržia vaším deťom dlhé roky a vďaka UV filtru si zachovajú krásne žiarivé farby.

Odrážadlo auto Ocean Big Bobby Car Classic s klaksónom od 12 mesiacov modré

Odrážadlo autíčko Ocean Big Bobby Car je moderné a spoľahlivé detské odrážadlo vyhotovené v modrej farbe s motívom oceánu, ktorý zaujme každé dieťa, najmä chlapcov od 12 mesiacov do 3 rokov. Toto skvelé odrážadlo sa pýši nosnosťou až 50 kg. Vaše ratolesti si môžu na tomto modernom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Vlastnosti

 • štýlové detské autíčko s pretekárskym dizajnom
 • má funkčný klaksón
 • je plne prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok

Interaktívny volant BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov červeno-čierny

BIG interaktívny volant je určený pre všetky odrážadlá z radov BIG Bobby Car. Volant so svetlami a zvukmi spraví z každého odrážadla profesionálne auto, ktoré vaše dieťa nebude chcieť odložiť. Červeno-čierny volant BIG je navrhnutý v štýle Formuly 1. Pomocou dodaných skrutiek sa jednoducho prichytáva k odrážadlu. Tlačidlá sú prispôsobené pre malé detské prstíky. Stlačením tlačidla On / Off sa volant aktivuje s typickým zvukom štartujúceho auta. Zapnutím pravého alebo ľavého blinkera si dieťa nielen vypočuje zvuk blikania, ale svetlá volantu budú aj reálne blikať na vybranú stranu. Pre komfort skutočnej jazdy si dieťa môže zapnúť rádio, ktoré hrá BIG Bobby Car Song.

Ak potrebuje malý šofér na seba upozorniť, môže využiť klaksón na interaktívnom volante. Pri opustení odrážadla dieťa stlačí tlačidlo centrálneho zamykania, ktoré ho štandardným zvukom upozorní na uzamknutie vozidla. Malý vodič bezpochyby využije aj tlačidlo výstražného trojuholníka, ktoré spustí svetelnú signalizáciu. Tlačidlom telefón za zapne oznamovací tón a tón zvonenia, takže dieťa môže "zatelefonovať" domov, že bude meškať na večeru. 

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha