Set odrážadlo New Bobby BIG s klaksónom a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Set BIG obsahuje 2 vysokokvalitné hračky pre malých nezbedníkov. Nájdete v ňom detské odrážadlo New Bobby v modrej farbe a prívesný vozík, ktorý sa k nemu dokonale hodí. Hračky v sete sú vhodné pre deti od 12 mesiacov. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý obsahuje UV ochranu pred slnečným žiarením.

Odrážadlo New Bobby BIG s kalksónom od 12 mesiacov tyrkysové

Autíčko New Bobby je vhodné pre deti od 12 mesiacov do 3 rokov. Jeho nosnosť je až 50 kg. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom, má vôľu do strán 30°. Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod. Kolieska odrážadla New Bobby majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste.

Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a veľmi pohodlné. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Sedačka na autíčku BIG má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov zelený

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic aj Scooter. Krásny zelený prívesný vozík od 12 mesiacov má veľké rozmery 50*32*24 cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v oblom prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť svojho štvornohého priateľa.

Charakteristika setu

  • detské odrážadlo v podobe autíčka
  • rozmery odrážadla 57*30*39 cm
  • prívesný vozík s rozmermi 50*29*24 cm
  • UV ochrana

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý produkuje vysokokvalitné, bezpečné a originálne detské hračky hlavne z plastových materiálov. BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku 3 roky. Zvýhodnená sada hračiek BIG poteší vaše ratolesti a aj vašu peňaženku.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha