Set odrážadlo New Bobby BIG s klaksónom modré a autíčko New Mini Bobby na naťahovanie od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek modré odrážadlo New Bobby s klaksónom a naťahovacie autíčko New Mini Bobby v červenej farbe sú fantastická sada hračiek pre chlapcov. Hračky sú vhodné už od 12 mesiacov. Hračky v sete pochádzajú z dielne nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia pre všetky hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra auta a odrážadlo New Bobby je ideálne ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktoré funguje na naťahovanie.  

Odrážadlo New Bobby BIG s klaksónom od 12 mesiacov modré

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je vyhotovené v krásnej modrej farbe s červenými a bielymi prvkami. Autíčko New Bobby je vhodné pre detičky od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG New Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG- elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou

Kolieska odrážadla New Bobby majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Autíčko pre deti New Mini Bobby BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov červené

Autíčko na naťahovanie New Mini Bobby z dielne nemeckaj značky BIG je vernou kópiou detského odrážadla BIG New Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v červenej farbe s bielymi doplnkami. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst – vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny.

Naťahovacie autíčko a chlapčenské odrážadlo sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Detské odrážadlo a naťahovacie autíčko sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke, ktorá je naozaj neodolateľná. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné