Set odrážadlo New Bobby BIG s klaksónom tyrkysové a autíčko Mini Bobby na naťahovanie od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek tyrkysové odrážadlo New Bobby a jeho verná kópia - naťahovacie autíčko Mini Bobby sú fantastická súprava hračiek pre všetkých chlapcov. Obidve hračky sú vhodné už od 12 mesiacov. Tieto krásne a zábavné hračky pochádzajú od uznávaného nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Tieto charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra auta a odrážadlo New Bobby je ideálny ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla, ktorá funguje na naťahovanie.

Odrážadlo New Bobby BIG s kalksónom od 12 mesiacov tyrkysové

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je vyhotovené v krásnej tyrkysovej farbe so zelenými a bielymi prvkami. Autíčko New Bobby je vhodné pre detičky od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto krásne prevedenom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG New Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Pod volantom sa nachádza malá skrýša, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod.

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla New Bobby majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov výrobcu BIG ako vozík, ťažné lano a podobne.

Detské autíčko Mini Bobby Classic BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov červené

Autíčko na naťahovanie Mini Bobby z dielne nemeckého výrobcu BIG je vernou kópiou odrážadla BIG Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v červenej. Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od jedného roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst, pretože vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské autíčko Bobby má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti. Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách Big obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračky sú krásne a žiarivé presne ako v prvý deň kúpy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.