Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a vozík so zmrzlinou Délices od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek pre najmenšie deti tvoria jedinečné hračky vhodné pre deti od 12 mesiacov. Je to originálne rozprávkové odrážadlo Medveď a zmrzlinársky vozík Délices. Hračky pochádzajú od kvalitných francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Odrážadlo a skákadlo v jednom v podobe medvedíka z rozprávky Máša a medveď a vozík s potravinami pre malých kuchárov spolu dokonalú sadu hračiek. My vám ju ponúkame vo výhodnej cene, ktorá poteší vaše deti aj peňaženku.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie.

Detský vozík so zmrzlinou Délices Écoiffier s košíkom a 22 doplnkami od 18 mesiacov

Zmrzlinársky vozík Délices je krásna hračka so zaujímavými detailmi vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. Vozík pre deti je vyhotovený v jemnej kombinácii tyrkysovej, ružovej a svetlozelenej farby, ktoré zaujmú pozornosť všetkých detí. Detský vozík so zmrzlinou prichádza v balení až s 22 doplnkami. Farebné kopčeky zmrzliny v kornútkoch, osviežujúce sladké nanuky lákajú všetkých malých milovníkov tejto sladkej studenej pochúťky. Zmrzlinárka naberá kopčeky zmrzliny pomocou červenej naberačky.

Detský zmrzlinársky vozík je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko a poskytuje mnoho možností na vymýšľanie a hodiny plné zaujímavých činností. Je to pekný darček pre každé dievčatko, ktoré rado pomáha mamičke v kuchyni, hrá sa na zmrzlinárku či predavačku. Má však aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rozmery vozíka na kolieskach sú 36*29*35 cm.

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Écoiffier ponúka kvalitné hračky v rozumnej cene. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Potešte svojich drobcov súpravou krásnych a kvalitných hračiek Smoby a Écoiffier vo výhodnej cene.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné