Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a stôl so stavebnicou Maxi Abrick od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek pre najmenšie deti tvorí krásne rozprávkové odrážadlo Medveďstavebnica s didaktickým stolom Maxi Abrick. Hračky pochádzajú od kvalitných francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Odrážadlo a skákadlo v jednom v podobe medvedíka z rozprávky Máša a medveď a didaktický stolík pre najmenších tvoria spolu dokonalú sadu hračiek. My vám ju ponúkame vo výhodnej cene, ktorá poteší vaše deti aj peňaženku.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Dieťatko sedí na pohodlnom tvarovanom sedadle žltej farby na chrbte medveďa a odrážaním nôh od zeme si užíva skákanie hore a dolu. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Didaktický stôl so stavebnicou Maxi Abrick Écoiffier od 12 mesiacov 35 dielov

Didaktický stôl so stavebnicou Maxi Abrick je unikátny stolík pre deti doplnený o obľúbenú stavebnicu Abrick. Didaktický stôl pre deti je prevedený v modro-červenej farbe a má precízne navrhnutý, moderný dizajn. Je veľmi stabilný a má oblé hrany, takže je pre dieťa celkom bezpečný. Rozmery didaktického stolíka sú 50*37*30 cm. Stolík obsahuje priehradku na odkladanie kociek, tri farebné ozubené kolieska, ktorými je možné otáčať a veľkú,priestrannú priehradku v strede. 

Stavebnica pre deti Maxi Abrick obsahuje veľké, farebné kocky, z ktorých je možné poskladať rôzne veci ako domček, autíčko, stromček a dokonca postavičky. Stavebnica je vhodná pre deti už od 12 mesiacov. Potlač na stavebnici je zhotovená špeciálnou technológiou IML, vďaka ktorej sa farba neošúcha a kocky stále vyzerajú ako nové. Detská stavebnica Maxi Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick. Stavebnica Maxi Abrick obsahuje 35 kusov kociek.

Smoby a Écoiffier francúzski výrobcovia kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Écoiffier ponúka kvalitné hračky v rozumnej cene. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Potešte svojich drobcov súpravou krásnych a kvalitných hračiek Smoby a Écoiffier vo výhodnej cene.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné