Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a hudobný vláčik Cotoons od 12 mes

Popis produktu

sete hračiek pre najmenších od Smoby nájdete krásne odrážadlo Medveď a hudobný vláčik Cotoons s koľajnicami. Hračky v sete pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby. Na odrážadle Medveď sa deti nielen odrážajú nožičkami, ale môžu sa na ňom aj hojdať a točiť. Výborne ho dopĺňa zábavný vláčik pre deti od 12 mesiacov v rozprávkovom motíve Cotoons. Spolu tvoria dokonalý celok, ktorý vám teraz ponúkame v zvýhodnenej cene.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Dieťatko sedí na pohodlnom tvarovanom sedadle žltej farby na chrbte medveďa a odrážaním nôh od zeme si užíva skákanie hore a dolu. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Pestré farby a veselá tvárička detského odrážadla podnecujú fantáziu a lákajú deti k pohybu na čerstvom vzduchu. Prostredníctvom odrážadla a skákadla v jednom sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách, hrá sa aktívnym spôsobom. Skákanie na mackovi podporuje fyzický rozvoj detí a podnecuje detskú fantáziu. Odrážadlo a hopsadlo pre deti 2v1 od výrobcu Smoby je skvelou pomôckou pri  pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Odrážadlo a skákadlo Medveď 2v1 má zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. 

Hudobný vláčik Cotoons Smoby od 12 mesiacov

Detský hudobný vláčik pre najmenšie deti funguje na batérie a vydáva rôzne zvuky. Vláčik s koľajnicami oranžovej farby vezie  figúrky Cotoons - v bledomodrej lokomotíve sedí žlto-oranžová kvetinka Tulip, v červenom vozni fialovo-biela zebra Punky,  v tretom vozni vláčik vezie farebné guličky a vo štvrtom vozni sedí žabka Wabap. Okolie vláčika je ozdobené kaktusmi a palmami pekných farieb. Elektronický hudobný vláčik vydáva krásne zvuky, ktoré zaujmú každé dieťa a dokážu sa s ním hrať dlhé hodiny.

Lokomotíva hudobného vláčika je dlhá 15 cm a každý vagónik je dlhý 10 cm. Pri jazde jednotlivé figúrky poskakujú a točia sa, čo vytvára krásny efekt. Deti hru s hudobným vláčikom milujú. Jednotlivé vagóniky sa dajú odpojiť a dieťa sa s nimi môže hrať jednotlivo. Počas hry dieťa reaguje na rôzne zvuky, učí sa rozoznávať farby a tvary. Hračka pre najmenšie deti je vhodná od 12 mesiacov. Rozmery detského vláčika pre najmenších sú 70*18*56 cm. Hudobný vláčik funguje na batérie.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Sada zábavného odrážadla Medveď a hudobného vláčika Cotoons tvorí dokonalú súpravu hračiek, ktorou môžete obdarovať svojich najmenších.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné