Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a súprava 8 autíčok Vroom Planet od 12 mes

Popis produktu

Set Smoby tvoria jedinečné a kvalitné hračky vhodné pre najmenšie deti od 12 mesiacov. V súprave nájdete rozprávkové odrážadlo Medveď 2v1autíčka Vroom Planet. Hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý dbá na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov. Výhodná cena krásnych hračiek Smoby poteší nielen vás a vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Hračky sa k sebe hodia funkčne aj farebne, krásne zapadnú do každej detskej izby.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie.

Súprava 8 autíčok pre deti Vroom Planet Smoby dĺžka 7 cm od 12 mesiacov

Súprava siedmich krásnych autíčok + vlečka je vhodná pre deti od 1 roka. Detské autíčka majú pekný veselý dizajn s usmiatymi tváričkami a sýte pestré farby. Autíčka na hranie sú odliate z kvalitného a zdravotne nezávadného plastu, majú pohyblivé časti a ich kolieska sú vhodné pre väčšinu rovných povrchov. Set obsahuje autíčko, traktor s vlečkou, odťahovacie autíčko, vrtuľník, vyklápacie auto, miešačku a autíčko s rebríkom. Jedno autíčko má dĺžku 7 cm.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Sada odrážadla, ktoré je inšpirované rozprávkou Máša a medveď a 8 autíčok Vroom Planet je dokonalým darčekom pre všetky deti.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné