Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa a ružový didaktický domček Cotoons od 12 mes

Popis produktu

V sete hračiek Smoby nájdete rozprávkové odrážadlo Medveď 2v1didaktický domček Cotoons v nežnej ružovej farbe. Hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý dbá na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov. Výhodná cena jedinečných hračiek Smoby poteší nielen vás a vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Hračky sa k sebe hodia funkčne aj farebne, krásne zapadnú do každej detskej izby.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie.

Didaktický domček Cotoons Smoby vkladací so svetlom a zvukmi od 12 mesiacov ružový

Domček Cotoons je didaktická hračka, čo znamená, že ovplyvňuje vývin a rozvoj dieťaťa. Je vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Má ružovo-biele farebné prevedenie, takže je najlepšia pre malé zvedavé dievčatá, je to krásny doplnok do dievčenskej detskej izby. Didaktická hračka pre najmenších v sebe zahŕňa 4 farebné kocky rôznych tvarov. Vo vrchnej časti detskej hračky je praktická rúčka, takže deti si svoju obľúbenú didaktickú hračku môžu zobrať na všetky cesty, výlety alebo iné dobrodružstvá.

Didaktické hračky sú vo svete stále viac a viac populárne, pretože majú veľmi dobrý vplyv na rozvoj inteligencie a logického myslenia detí. Vkladaním kociek do správnych otvorov sa rozvíja inteligencia, ale aj jemná motorika najmenších detí. Domček má otvárateľné dvierka, cez ktoré sa dajú povyberať kocky alebo cez ne môžu do vnútra vchádzať rozprávkoví obyvatelia domu. Vkladací domček pre najmenších funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Batérie sú iba testovacie, je potrebné čo najskôr ich vymeniť.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Sada odrážadla, ktoré je inšpirované rozprávkou Máša a medveď a domčeka so zvukom a svetlom Cotoons je dokonalým darčekom pre všetky deti.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.