Set odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa, 3 autíčka Imagin Car Cotoons a skladacia veža Magic Tower od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby tvoria jedinečné a kvalitné hračky vhodné pre najmenšie deti od 12 mesiacov. V súprave nájdete rozprávkové odrážadlo Medveď 2v1 a sadu 3 autíčok Imagin Car Cotoons a k tomu skvelú skladaciu vežu Magic Tower. Hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý dbá na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov. Výhodná cena krásnych hračiek Smoby poteší nielen vás a vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Hračky sa k sebe hodia funkčne aj farebne, krásne zapadnú do každej detskej izby.

Odrážadlo Medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci od 12 mesiacov

Odrážadlo Medveď 2v1 je zároveň zábavným skákadlom pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu. Unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby sa dá využiť hneď dvomi spôsobmi ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže žlté labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať zelenej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie.

Autíčka Imagin Car Cotoons Smoby 3 kusy od 12 mesiacov

Sada troch autíčok Imagin Car sa dajú na seba napojiť, a obsahujú vyberateľné figúrky Cotoons, z ktorých má každá iný tvar zospodu. Každé autíčko obsahuje jednu  figúrku Cotoons - fialovo-bielu zebru Punky, žlto-oranžovú kvetinku Tulip a oranžovo-hnedého tigríka, ktoré sú hrdinami v seriáli Cotoons od spoločnosti Smoby. Detské plastové autíčka s figúrkami majú  rozmery 8*34*10 centimetrov. Táto unikátna hračka okamžite strhne pozornosť vášho dieťaťa a zabaví sa s ňou dlhé hodiny. Balenie obsahuje 3 kusy autíčok.

Skladacia veža Cotoons Magic Tower Smoby so 6 šálkami od 12 mesiacov

Skladacia veža Cotoons Magic Tower je krásna didaktická hračka pre bábätka, vhodná od 12 mesiacov. Balenie sa skladá zo 6 šálok , ktoré sú veľkostne usporiadané od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok je v inom farebnom prevedení a ozdobená je obrázkom Cotoons postavičkami. Skladacie šálky pre deti do seba dokonale zapadajú. Po postavení sa detské skladacie šálky zo seba nezošmyknú a vytvárajú krásne farebnú vežu, ktorá je vysoká až 40 cm. Skladacie poháriky na sebe pekne stoja vďaka drážkam po obvode každej z nich, ktoré zapadnú do vrchnej strany druhej šálky. Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky, s ktorými môže robiť odtlačky na piesku. Skúmaním a vytváraním obrazcom si dieťa vyvíja jemnú motoriku, spoznáva nové vzory svojimi prštekmi.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Sada odrážadla, ktoré je inšpirované rozprávkou Máša a medveď a rozprávkových autíčok Cotoons je dokonalým darčekom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.