Set odrážadlo Máša a Medveď Smoby 2v1 skákajúci a točiaci sa a skateboardista Cotoons Wabap od 12 mes

Popis produktu

Set Smoby tvoria originálne hračky vhodné pre najmenšie deti od 12 mesiacov. V súprave nájdete rozprávkové odrážadlo Máša a Medveď 2v1 a figúrku Wabap z rozprávky Cotoons. Hračky sa k sebe hodia funkčne aj farebne, krásne zapadnú do každej detskej izby. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, s ktorým sú vaše deti vždy v bezpečí. Výhodná cena krásnych hračiek Smoby poteší nielen vás a vaše deti, ale aj vašu peňaženku.

Odrážadlo Máša a medveď 2v1 Smoby skákajúci a točiaci sa medveď od 12 mesiacov

Odrážadlo a skákadlo Máša a medveď 2v1 je unikátna hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby pre dievčatá a chlapcov od 12 mesiacov, ktorí milujú pohyb a zábavu.  Deti ho môžu využiť hneď na dva spôsoby ako odrážadlo a tiež ako hopsadlo na skákanie. Hnedý medveď Pretty z rozprávky Máša a medveď tak prináša deťom veľa zábavy, pohyb a herných podnetov. Dieťatko sedí na pohodlnom tvarovanom sedadle červenej farby na chrbte medveďa a odrážaním nôh od zeme si užíva skákanie hore a dolu. Skákajúci a točiaci sa medveď je umiestnený na zelenej podložke zdobenej obrázkami postavičiek Máša a medveď.

Rozmery skákajúceho medveďa Smoby a odrážadla v jednom sú 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm. Po zložení medvedíka z tyče sa hračka na skákanie premení na krásne odrážadlo pre deti, keďže labky rozprávkového medveďa sú zároveň kolieskami. Jazdu na originálnom rozprávkovom odrážadle si deti užijú nielen doma, ale i vonku. Dieťatko sa pohybuje odrážaním nôh od zeme, čím sa posilňuje svalstvo na nohách, rozvíja sa aj jemná motorika detí. Pre bezpečnú jazdu sa môže pridŕžať žltej rukoväte. Sedadlo odrážadla Máša a medveď je ergonomicky tvarované pre komfortné sedenie. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Cotoons Wabap Smoby skateboardista na diaľkové ovládanie dĺžka 16 cm od 24 mesiacov

Detská figúrka Wabap Cotoons na diaľkové ovládanie je určená pre najmenších. Je to hračka z populárnej série hračiek Cotoons, ktorá má bezdrôtové diaľkové ovládanie na baterky. Kolieska zvládnu všetky bežné typy podláh a iných rovných povrchov. Skateboardista má rozmery 16*9*18 cm a bezpečné oblé tvary, ktoré jednak pôsobí na dieťa príjemne a jednak sa hračkou nezraní. Diaľkovo ovládaný panáčik dokáže ísť dopredu alebo sa otáčať. RC figúrka skateboardistu je určená pre deti od 24 mesiacov.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Sada odrážadla, ktoré je inšpirované rozprávkou Máša a medveď a veselého skateboardistu Wabap Cotoons je dokonalým darčekom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia53*27*44 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.