Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a didaktická hra korytnačka

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Baladedidaktická hra korytnačka tvoria spolu jednu nádhernú sadu hračiek, ktorá sa výborne hodí pre chlapcov aj dievčatká. Odrážadlo je výnimočné tým, že sa jednoduchým spôsobom môže zmeniť na detskú hojdačku. Spájajú sa v ňom 2 veselé  činnosti, ktoré milujú deti na celom svete: jazdenie ako na autíčkuhojdanie. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať hneď dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte. Obe hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko.

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov červeno-žlté

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Didaktická hra korytnačka s loptičkami na ťahanie Cotoons Smoby zelená od 12 mes

Didaktická hračka korytnačka Cotoons Smoby je krásna pestrá hračka pre všetky detičky od 12 mesiacov. Žiarivá zelená korytnačka vo svojom pancieri ukrýva tobogán s loptičkami. Dieťatko pustí loptičku cez otvor v pancieri, loptička sa sĺzne dolu šmykľavkou a vyjde cez chvost korytnačky. Zvieratko je navyše na kolieskach, takže deti si hračku môžu ťahať a mať ju všade so sebou. Hra pre deti pomáha rozvíjať jemnú motoriku a komunikačné schopnosti detí už od útleho veku. Detičky sa naučia, že korytnačka má pancier, ktorý ju chráni tak, ako táto hračka chráni loptičky. Pestré farby a obrázky chrobáčikov Chowing podnecujú detskú fantáziu a predstavivosť a pomáhajú rozvíjať ich kreativitu. Súčasťou balenia sú dve loptičky.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné