Set odrážadlo Maestro Confort Smoby s hojdačkou a hojdačka BeBe 2v1 od 6 mes

Popis produktu

Set unikátneho odrážadla Maestro Confort a hojdačky BeBe 2v1 pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z kvalitného odrážadla Maestro Confort a hojdačky BeBe 2v1. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok,. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Detské odrážadlo Maestro Confort s hojdačkou a elektronickým volantom od 6 mesiacov

Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva melodickú hudbu v 3 variáciách. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má teleskopickú vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom. Všetky prídavné prvky odrážadla sa dajú jednoducho, bez použitia náradia, odmontovať. Odrážadlo disponuje stojanom s hojdacími lyžinami, kým má dieťatko 6 mesiacov, môže sa pekne hojdať. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplnená vysokým vystuženým textilným sedadlom, ktoré možno prať v práčke. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opretie o ktorúkoľvek stranu. Na tejto ohrádke je stojan s telefónom.

Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovým bezpečnostným pásom. Keď má dieťa 8 mesiacov môže ho rodič voziť podobne ako v kočíku. Nožičky má uložené na širokých stúpačkách a rodič usmerňuje jazdu pomocou teleskopickej vodiacej rúčky. Odrážadlo slúži aj ako chodítko, keď sa dieťa už učí chodiť, drží sa opierky autíčka a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťatko môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu. Pod sedadlom a pod kapotou, na ktorej je usmiata tvárička, sa ukrýva úložný priestor. Červeno-modré autíčko je dekorované jemnými veselými aplikáciami, ktoré zdôrazňujú detský dizajn.

Detská hojdačka BeBe 2v1 Smoby od 18 mesiacov

Hojdačka Bebe je dômyselný výrobok, ktorý môžu využívať detičky od 18 mesiacov a hojdačka s nimi bude rásť prakticky až dovtedy, kým ich bude táto hračka zaujímať. Hojdačka má ochrannú ohrádku a ergonomicky riešenú sedačku, takže malé dieťa z nej nemôže v žiadnom prípade vypadnúť. Keď je dieťa dostatočne veľké na samostatné hojdanie, ohrádka sa jednoducho odopne a zostane klasická hojdacia sedačka. Dĺžka lana je 200 cm, a tak môžete hojdačku upnúť prakticky kdekoľvek. Jej nízka hmotnosť 1,5 kg uľahčuje manipuláciu. Neutrálne červeno-zelené prevedenie je vhodné pre chlapcov i dievčatá a vďaka anti UV filtru sú farby zakonzervované, takže budú celé roky rovnako žiarivé, ako keď ste hojdačku vybrali zo škatule. Odrážadlo Maestro Confort i hojdačka BeBe pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby.

Výrobca Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Odrážadlo a chodítko v jednom spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo aj hojdačka sú vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overený počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set odrážadla Maestro Confort a hojdačky BeBe 2v1 poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,39 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.