Set odrážadlo Maestro Confort Smoby s hojdačkou a šmykľavka Tobogan XS Macko Pú od 6 mes

Popis produktu

Set unikátneho odrážadla Maestro Confort šmykľavky Tobogan XS Macko Pú pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z kvalitného odrážadla Maestro Confort a šmykľavky Tobogan XS Macko Pú. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Detské odrážadlo Maestro Confort s hojdačkou a elektronickým volantom od 6 mesiacov

Maestro Confort je červeno-modré odrážadlo pre deti. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka so zvukovým panelom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva melodickú hudbu v 3 variáciách. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má teleskopickú vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom. Všetky prídavné prvky odrážadla sa dajú jednoducho, bez použitia náradia odmontovať. Odrážadlo disponuje stojanom s hojdacími lyžinami a kým má dieťatko 6 mesiacov, môže ho rodič bezstarostne hojdať. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplnená vysokým vystuženým textilným sedadlom, ktoré možno prať v práčke.

Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opretie o ktorúkoľvek stranu. Na ohrádke je stojan s telefónom. Bezpečnosť dieťaťa zaisťujú trojbodové bezpečnostné pásy. Keď má dieťa 8 mesiacov, môže ho rodič voziť podobne ako v kočíku. Nožičky má uložené na širokých stúpačkách a rodič usmerňuje jazdu pomocou teleskopickej vodiacej rúčky. Odrážadlo slúži aj ako chodítko, keď sa dieťa už učí chodiť, drží sa opierky autíčka a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťatko môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať, čím si spevňuje svaly na nohách. Kvalitné kolieska poskytujú tichú a komfortnú jazdu. Pod sedadlom a pod kapotou sa ukrýva úložný priestor

Šmykľavka pre deti Macko Pú Smoby Tobogan XS od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Macko Pú Tobogan XS je určená pre deti od 2 rokov. Aby sa minimalizovalo riziko úrazu, šmýkačka oblé hrany a bezpečnostné protišmykové schodíky. Šmykľavka je prevedená v neutrálnych farbách – hnedej a zelenej s aplikáciou rozprávkového príbehu Macko Pú. Vďaka anti ÚV filtru, ktorým je šmykľavka vybavená, zostanú farby i obrázok rovnako krásne celé roky. Šmykľavka Macko Pú je vysoká 75 cm, vďaka celkovej šírke 50 cm sa na ňu pohodlne vojde každé dieťatko. Šírka plochy na šmýkanie je 38 cm. Krátka šmýkacia plocha je svojou dĺžkou 90 cm prispôsobená pre menšie detičky. Má nosnosť 20 kg. Pre letné šantenie detí vo vode je šmykľavka vybavená prípojkou na hadicu, takže v priebehu minúty sa z klasickej šmýkačky stane malý tobogan. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou mokrou nohou.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Výrobca Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overený počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set odrážadla Maestro Confort a šmykľavky Tobogan XS Macko Pú poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,39 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.