Set odrážadlo Maestro Confort Smoby s hojdačkou a vozík s vedro setom

Popis produktu

Set unikátneho odrážadla Maestro Confort a krásneho vozíka s vedro setom pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z odrážadla Maestro Confort a krásneho vozíka s vedro setom do piesku. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Detské odrážadlo Maestro Confort s hojdačkou a elektronickým volantom od 6 mesiacov červené

Maestro Confort v sebe spája niekoľko funkcií – hojdačku, chodítko a odrážadlo. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka so zvukovým panelom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva melodickú hudbu v 3 variáciách. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má teleskopickú vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom. Všetky prídavné prvky odrážadla sa dajú jednoducho, bez použitia náradia, odmontovať. Odrážadlo disponuje stojanom s hojdacími lyžinami, kým má dieťatko pol roka, môže ho rodič bezstarostne hojdať. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplnená vysokým vystuženým textilným sedadlom, ktoré možno prať v práčke. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu autíčka.

Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opretie o ktorúkoľvek stranu. Na ohrádke je stojan s telefónom. Bezpečnosť dieťaťa zaisťujú trojbodové bezpečnostné pásy. Keď má dieťa 8 mesiacov môže ho rodič voziť podobne ako v kočíku. Nožičky má vyložené na širokých podperách a rodič usmerňuje jazdu pomocou teleskopickej vodiacej rúčky. Odrážadlo slúži aj ako chodítko, keď sa dieťa už učí chodiť, drží sa opierky autíčka a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťatko môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať, čím si spevňuje svaly na nohách. Kvalitné kolieska poskytujú tichú a komfortnú jazdu. Pod sedadlom a pod kapotou, sa ukrýva úložný priestor

Vozík na ťahanie Écoiffier s vedro setom a krhličkou od 18 mes

Vozík pre deti Écoiffier je nádherný vozík na hry v záhrade vhodný pre najmenšie deti od 18 mesiacov. Súčasťou balenia je aj plastový set pre deti do piesku. Detský set do piesku obsahuje vedierko, sitko, krhlu, hrable, lopatku a formičku. Okrem vedro setu sa na vozíku nachádza aj pestrofarebné autíčko vhodné na veselé hry v piesku, v záhrade alebo hocikde inde. Vozík pre deti je vhodný od 18 mesiacov. Je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Vo vozíku si deti môžu prevážať svoje najobľúbenejšie hračky, stavebný materiál v podobe piesku alebo pomáhať rodičom v záhrade prenášaním kvietkov a iného náradia. Rozmery vozíka pre deti sú 70*20*21 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overený počas dlhých rokov svojej existencie. Écoiffier je výrobca kvalitných hračiek za rozumnú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,39 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.