Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a autíčko Chrobáčik Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Balade a vkladačka - autíčko Cotoons sú jedinečné hračky ladené v ružových odtieňoch, preto sú vhodné hlavne pre dievčatá. Obe hračky pochádzajú z dielne kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko. Odrážadlo má jednu výnimočnú vlastnosť: veľmi jednoducho sa z neho môže stať hojdačka alebo chodítko, dokonca má vodiacu tyč pre rodiča. Krásne ho dopĺňa autíčko chrobáčik s kockami, ktoré má motív rozprávky Cotoons. Deti potešia hračky a rodičov zas cenovo výhodná ponuka, vďaka ktorej pri kúpe dvoch hračiek ušetríte.

Odrážadlo Maestro II Balade Fille Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov ružové

Smoby Maestro II Balade Fille je ružové odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti, a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokou opierkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Bezpečnosť zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás. 

8 mesačné dieťa sedí ako v kočíku, ale jazdu si užíva viac, pretože sedí v peknom autíčku s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je pohodlné a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Ružové doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Jeho rozmery sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30°.

Autíčko Chrobáčik Cotoons Smoby s kockami od 12 mesiacov ružové

Smoby vkladacie autíčko Cotoons s kockami je úžasná farebná didaktická hračka pre deti od 12 mesiacov. Autíčko pre deti v štýle auta známeho ako Chrobák, obsahuje rôzne kocky v rôznych tvaroch. Autíčko pre deti je vhodná hračka na trénovanie jemnej motoriky a rozvíjanie logiky a predstavivosti u najmenších detí. Je to krásna didaktická hračka, s kockami rôznych farieb, ktoré si dieťa vyberie cez okno z vnútra autíčka. Keď zavrie okno, tak cez otvory rôznych tvarov vkladá kocku vhodného tvaru naspäť do autíčka. Hračka je ľahká a má oblé tvary, ktoré jej zaručujú bezpečnosť. Dieťa pri hre poznáva tvary a jednotlivé kocky vkladá do otvorov, neskôr ich vyberie z autíčka. Farebné prevedenie hračky je veselé, v svetlo a tmavoružovej farbe s kockami a s obrázkami Cotoons.

Hračka pre bábätká, autíčko pre najmenšie deti tiež rozvíja ich fantáziu a motorickú zručnosť dieťaťa. Kocky sa dajú navzájom aj ponapájať na seba (na koncoch majú guľaté háčiky, ktoré zapadnú do dierky v ďalšej kocke) a tak z nich vytvoriť reťaz. Detské autíčko obsahuje tiež malý detský mobilný telefón. Je to veľmi obľúbená hračka pre malé deti a dá sa aj ťahať na háčiku.Dieťa poznáva súvislosti medzi tvarmi a otvormi. Vpredu autíčka sa dá priviazať špagát akejkoľvek dĺžky. Detské autíčko je vhodná hračka nielen na doma, ale aj na hru vonku. Autíčko pre najmenšie deti je vhodné pre detičky od 12 mesiacov. Auto s kockami pre deti má rozmery 24*15*20 cm

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Maestro II Balade s hojdačkou a vodiacou rúčkou je neodolateľnou hračkou, ale aj pohybovou pomôckou pre každé dieťatko. Autíčko pre najmenších s vkladacími kockami je milá hračka, ktorá krásne dopĺňa dievčenské odrážadlo. Súprava hračiek je ako stvorená pre každú malú princeznú a navyše je aj cenovo dostupná.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.