Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a skladacie šálky Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Baladerozprávkové šálky Cotoons predstavujú jedinečnú súpravu detských hračiek, ktorá sa vďaka nežnému farebnému prevedeniu hodí skôr pre dievčatká. Obe hračky pochádzajú z dielne kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko. Odrážadlo má jednu výnimočnú vlastnosť: veľmi jednoducho sa z neho môže stať hojdačka alebo chodítko, dokonca má vodiacu tyč pre rodiča. Krásne ho dopĺňajú šáločky na skladanie s motívom rozprávky Cotoons. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek, vďaka ktorej ušetríte.

Odrážadlo Maestro II Balade Fille Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov ružové

Smoby Maestro II Balade Fille je ružové odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti, a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokou opierkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Bezpečnosť zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás

8 mesačné dieťa sedí ako v kočíku, ale jazdu si užíva viac, pretože sedí v peknom autíčku s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je pohodlné a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Ružové doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Jeho rozmery sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30°.

Skladacie šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusov od 12 mesiacov ružové

Smoby skladacie šálky pre najmenšie deti Cotoons je krásna didaktická hračka pre bábätká, vhodná od 12 mesiacov. Balenie sa skladá z 5 šálok, ktoré sú veľkostne usporiadané od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok má zaujímavý vlnito-oblý tvar a celá poskladaná vežička pôsobí vlnovito, akoby tancovala. Spodná, najväčšia šálka je tmavoružová s obrázkom žabky Wabap, na nej leží svetloružová šálka s obrázkom zebry Punky, v strede je bledomodrá šálka so žltou kvetinkou Tulip, štvrtá šálka je svetlozelená s obrázkom včielky Zoom a posledná má žltú farbu s chrobáčikom Chowing. Z druhej strany šálky sú vyobrazené obrázky cumlíka, loptičky, palety s farbami, ďalekohľadu a notového stojana, ktoré dieťa zaujmú a rozvíjajú jeho predstavivosť. Po postavení sa detské skladacie šálky zo seba nezošmyknú, to všetko vďaka drážkam po obvode každej z nich, ktoré zapadnú do vrchnej strany druhej šálky.

Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky. Tie môže dieťa pri hre v piesku odtláčať, a tak jeho výtvory z piesku dostanú aj zaujímavý vzor. Didaktická hračka pre deti, skladacie šálky sa dajú ukladať na seba, čím si dieťatko postaví jednoduchú vežu. Tiež sa skladacie šálky dajú pohodlne odložiť, pretože v opačnom smere do seba zapadnú - od najväčšej po najmenšiu, a tak nezaberajú veľa miesta. Detské skladacie šálky sú tiež ideálnou hračkou nielen do piesku, ale aj na hru vo vani pri kúpaní, na pozeranie, či na prelievanie vody. Detské šálky na skladanie sú vhodná hračka pre deti od 12 mesiacov, s ktorou zažijú množstvo zábavy. Sú balené v krabici s priesvitným okienkom.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Maestro II Balade s hojdačkou a vodiacou rúčkou je neodolateľnou hračkou, ale aj pohybovou pomôckou pre každé dieťatko. Skladacie šáločky pre najmenších sú milá hračka, ktorá krásne dopĺňa dievčenské odrážadlo. Súprava hračiek je ako stvorená pre každú malú princeznú a navyše je aj cenovo dostupná.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.