Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a vkladací domček Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Balade a vkladací domček Cotoons tvoria spolu originálnu sadu hračiek, ktorá sa vďaka nežnému farebnému prevedeniu hodí skôr pre dievčatká. Obe hračky pochádzajú z dielne kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko. Odrážadlo má jednu výnimočnú vlastnosť: veľmi jednoducho sa z neho môže stať hojdačka alebo chodítko, dokonca má vodiacu tyč pre rodiča. Krásne ho dopĺňa didaktická hračka pre najmenších v podobe domčeka s kockami. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek, vďaka ktorej ušetríte.

Odrážadlo Maestro II Balade Fille Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov ružové

Smoby Maestro II Balade Fille je ružové odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti, a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokou opierkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Bezpečnosť zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás

8 mesačné dieťa sedí ako v kočíku, ale jazdu si užíva viac, pretože sedí v peknom autíčku s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je pohodlné a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Ružové doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Jeho rozmery sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30°.

Didaktický domček Cotoons Smoby vkladací so zvukom a svetlom od 12 mesiacov ružový

Smoby vkladací domček Cotoons je didaktická hračka, čo znamená, že ovplyvňuje vývin a rozvoj dieťaťa. Je vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Má ružovo-biele farebné prevedenie, takže je najlepšia pre malé zvedavé dievčatá, je to krásny doplnok do dievčenskej detskej izby. Didaktická hračka pre najmenších v sebe zahŕňa 4 farebné kocky rôznych tvarov, ktoré dieťatko vkladá do domčeka cez otvory v streche. Po vhodení kocky domček začne svietiť a vydáva veselé zvuky, pri každej kocke svieti a spieva iným spôsobom. Najmenšie deti tak hravým spôsobom objavujú a skúmajú rôzne zvuky, tvary, farby a svetielka na didaktickej hračke. Vo vrchnej časti detskej hračky je praktická rúčka, takže deti si svoju obľúbenú didaktickú hračku môžu zobrať na všetky cesty, výlety alebo iné dobrodružstvá.

Didaktické hračky sú vo svete stále viac a viac populárne, pretože majú veľmi dobrý vplyv na rozvoj inteligencie a logického myslenia detí. Vkladaním kociek do správnych otvorov sa rozvíja inteligencia, ale aj jemná motorika najmenších detí. Pomenúvaním farieb, tvarov, obrázkov a povrchov deti spoznávajú a objavujú nové veci. Zaujímavé prevedenie hračky a množstvo druhov hier, ktoré sa dajú s didaktickou hračkou vymyslieť podnecujú túžbu po objavovaní okolitého sveta. Tiež je podnecovaná aj fantázia a predstavivosť detičiek, ktoré si vymýšľajú všelijaké príbehy s rozprávkovými postavičkami Cotoons. Domček má otvárateľné dvierka, cez ktoré sa dajú povyberať kocky alebo cez ne môžu do vnútra vchádzať rozprávkoví obyvatelia domu. Vkladací domček pre najmenších funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Batérie sú iba testovacie, je potrebné čo najskôr ich vymeniť.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Maestro II Balade s hojdačkou a vodiacou rúčkou je neodolateľnou hračkou, ale aj pohybovou pomôckou pre každé dieťatko. Svetlo a zvuk vydáva didaktický domček s vkladacími kockami, ktorý krásne dopĺňa dievčenské odrážadlo. Súprava hračiek je ako stvorená pre každú malú princeznú a navyše je aj cenovo dostupná.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.