Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a hudobný vláčik s koľajnicami od 6 mes

Popis produktu

V obľúbenom sete hračiek Smoby nájdete originálne odrážadlo Maestro II Balade, ktoré dieťa od 6 mesiacov využije aj ako hojdačku a nádherný hudobný vláčik s koľajnicami. Hračky sa k sebe hodia funkčne aj farebne, deti si ich rýchlo obľúbia a nebudú sa s nimi chcieť rozlúčiť. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, s ktorým sú vaše deti vždy v bezpečí. Set hračiek za zníženú cenu poteší každého rodiča. 

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Hudobný vláčik Cotoons Smoby od 12 mesiacov

Smoby detský hudobný vláčik pre najmenšie deti funguje na batérie a vydáva rôzne zvuky. Vláčik s koľajnicami oranžovej farby vezie  figúrky Cotoons - v bledomodrej lokomotíve sedí žlto-oranžová kvetinka Tulip, v červenom vozni fialovo-biela zebra Punky,  v tretom vozni vláčik vezie farebné guličky a vo štvrtom vozni sedí žabka Wabap. Okolie vláčika je ozdobené kaktusmi a palmami pekných farieb.

Lokomotíva hudobného vláčika je dlhá 15 cm a každý vagónik je dlhý 10 cm. Pri jazde jednotlivé figúrky poskakujú a točia sa, čo vytvára krásny efekt. Deti hru s hudobným vláčikom milujú. Jednotlivé vagóniky sa dajú odpojiť a dieťa sa s nimi môže hrať jednotlivo. Počas hry dieťa reaguje na rôzne zvuky, učí sa rozoznávať farby a tvary. Hračka pre najmenšie deti je vhodná od 12 mesiacov. Rozmery detského vláčika pre najmenších sú 70*18*56 cm. Hudobný vláčik funguje na batérie.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*44*55 cm
Rozmery balenia62*38*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
PoznámkaBattery: LR44/AG13-1,5x3
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné