Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a hrajúci kolotoč Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Baladerozprávkový kolotoč Cotoons sú nádherné hračky plné farieb, vhodné pre chlapcov aj dievčatká. Odrážadlo je výnimočné tým, že sa jednoduchým spôsobom môže zmeniť na detskú hojdačku. Spájajú sa v ňom 2 veselé  činnosti, ktoré milujú deti na celom svete: jazdenie na odrážadle ako na autíčku a hojdanie. Krásne ho dopĺňa didaktická hračka pre najmenších – kolotoč s postavičkami Cotoons. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek, vďaka ktorej ušetríte. Obe hračky pochádzajú z dielne kvalitného francúzskeho výrobcu Smoby. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko.

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Kolotoč Cotoons Merry Smoby s tancujúcimi figúrkami a melódiami od 12 mesiacov

Smoby detský kolotoč Cotoons Merry pre najmenšie deti, po zapnutí roztočí a vydáva pekné melódie. Kolotoč pre deti obsahuje tri figúrky Cotoons - zelenú žabku Wabap, žlto-oranžovú kvetinku Tulip a hnedú opičku Moki, ktoré sú hrdinami v seriáli Cotoons od spoločnosti Smoby. Detský plastový kolotoč s tancujúcimi figúrkami má rozmery 22*22*10 centimetrov. Táto unikátna hračka okamžite strhne pozornosť vášho dieťaťa a zabaví sa s ňou dlhé hodiny. Milý detský kolotoč je modrej farby so slnečníkom uprostred, doplnený peknými farbami zelenej farby. Hra deti s touto hračkou rozvíja ich motoriku a fantáziu. Keď sa kolotoč krúti, hrá melódia a zvieratká Cotoons sa pohybujú. Je to bezpečná hračka pre deti už od 12 mesiacov. Kolotoč je dodávaný v praktickej krabici s oknom.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo v sebe spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť alebo hojdať. Detské odrážadlo a hojdačka v jednom a kolotoč s tancujúcimi figúrkami Cotoons spolu tvoria jeden cenovo výhodný set, ktorému sa nedá odolať.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné