Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a interaktívny tablet Cotoons

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Balade a interaktívny tablet pre najmenších tvoria spolu krásnu súpravu detských hračiek, ktorá sa výborne hodí pre chlapcov aj dievčatká. Odrážadlo je výnimočné tým, že sa jednoduchým spôsobom môže zmeniť na detskú hojdačku. Spájajú sa v ňom 2 veselé  činnosti, ktoré milujú deti na celom svete: jazdenie na odrážadle ako na autíčku a hojdanie. Výborným doplnkom je interaktívny tablet so zvukmi a svetlom, ktorý sa dá ľahko pripevniť na zábradlie postieľky. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Obe hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. 

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Interaktívny tablet pre najmenších Cotoons Smoby 2v1 so zvukmi a svetlom od 12 mes

Začnite učiť a vzdelávať detičky už od útleho veku. S praktickou a zábavnou hračkou ako je tablet pre najmenších Cotoons od Smoby je to jednoduché. Detský tablet je určený pre deti vo veku od 12 mesiacov. Tablet pre najmenších môžete spočiatku na zábradlie postieľky. Vďaka jemným tlmeným zvukovým a svetelným efektom sa dieťa zobúdza do príjemného prostredia čo ho upokojuje. Tablet pre najmenších je krásne farebný a má hravý dizajn. Dieťa môže objavovať a skúmať jeho tvary, rozoznávať farby a reagovať na rôzne zvukové stopy. Pri rozoznávaní farieb dieťatku pomôžu na dotyk citlivé LED svetielka. Tento tablet je inšpirovaný motívom obľúbených hrdinov z radu Cotoons Smoby, ktorých poznajú deti na celom svete.

Deti objavujú jeho funkcie stláčajú tlačidlá, točia vrtuľkou a tým táto didaktická hračka rozvíja jemnú motoriku už u najmenších detí. Farebné svetielka podnecujú rozvoj fantázie a ovládaním interatívnej hračky si cibra svoj bystrý úsudok. Hudobné efekty deti zapájajú do veselej hry a krásne melódie im vyčaria úsmev na tvári. Stačí stlačiť správne tlačidlo a ozve sa krásna melódia. Detský interaktívny tablet má krásne pastelové farebné prevedenie modrej, oranžovej a ružovej farby s motívom hrdinov Cotoons. Je to jedinečná hračka, vhodná pre všetky deti.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné