Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a tamburína Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Maestro II Balade a tamburína Cotoons tvoria spolu jednu nádhernú sadu hračiek, ktorá sa výborne hodí pre chlapcov aj dievčatká. Odrážadlo je výnimočné tým, že sa jednoduchým spôsobom môže zmeniť na detskú hojdačku. Spájajú sa v ňom 2 veselé  činnosti, ktoré milujú deti na celom svete: jazdenie na odrážadle ako na autíčku a hojdanie. Tamburína v sebe zahŕňa píšťalku, bubon a ďalšie hudobné nástroje, ktoré vydávajú rôzne zvuky. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať hneď dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte. Obe hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko.

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Tamburína Cotoons Smoby orchester s hudobnými nástrojmi od 12 mesiacov

Smoby orchester pre deti s obrázkami z obľúbeného seriálu Cotoons je vhodný pre deti od 12 mesiacov. Hudobný nástroj - bubon pre najmenšie deti obsahuje bubon s dvoma paličkami na bubnovanie peknej bledozelenej farby s dvoma ďalšími nástrojmi, ktoré vydávajú zvuky keď nimi dieťa trasie samostatne. Bubon sa dá otvoriť a po hraní do neho uložiť nástroje alebo iné hračky. Na jednom nástroji je píšťalka. Je to unikátny set hudobných hračiek, ktorý pomáha deťom rozvíjať svoje motorické schopnosti, koordináciu, cit pre rytmus a tóny. Nástroje sú vyrobene z kvalitného plastu v jemných farbách a oblých tvarov prispôsobené malým ručičkám detí. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo v sebe spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť alebo hojdať. Detské odrážadlo a hojdačka v jednom je výborne doplnené hudobnou hračkou pre najmenších Cotoons. Spolu tvoria jeden cenovo výhodný set, ktorému sa nedá odolať.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,32 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné